Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők 170cm alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők 170cm alatti magasság esetén már emberszámba sem veszik a pasikat?

Figyelt kérdés
jún. 20. 07:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ mennyi pénzed van. Danny DeVito-ról hallottál már?
jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Környezetemben az ilyen férfiak párkapcsolatban élnek, úgyhogy nálad valószínűleg nem (csak) a magassággal van gond!
jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%

180 cm vagyok, nem tetszik, ha alacsonyabb a férfi. Ez van. Nekem se volt könnyű így párt találni, szóval az én oldalamon is van hátrány. Emberszámba veszem az alacsonyabb férfiakat is, de nem akarok tőlük semmit.

Attól meg végképp kivagyok, hogy a társkeresőn 180 felettinek hazudják magukat, elrángatnak a randira, ott meg kiderül, hogy nincs 170 cm se, de gondolja majd megkedvelem. Ezek vannak a legjobban megsértődve, hogy otthagyom őket és nem azért, mert alacsonyabbak, hanem mert hazudtak.

jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%
Azért a 178 centit ne mondjuk már egy olyan szintnek amivel nem lehet becsajozni.. :D Magyar Péter 178cm gondolom nem kell magyarázni tovább.
jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

13


A nők is kamuznak sajnos a társkeresőn. Igaz ők a súlyukkal és a korukkal.

jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%

Csak az önbizalomhiányos, kesergő és irigy embereket nem veszik számba.

Egy jópofa, jófej, intelligens és érdekes embernek mindig lesz párja, akkor is ha alacsony, kövér vagy szegény.

jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy valaki nem dug veled, nem azt jelenti, hogy nem vesz emberszámba.

Just sayin'

jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
22%

Nem mondanám, hogy húzzák le magukat, ez azért erős.


Én vagyok 170, ne legyen már nálam alacsonyabb. Nem kell hobbit. Min 170, de jobb ha magasabb.


Amúgy nincsenek elveszve a 169 cm-es hapik se, valakinek meg ez tetszik, vagy egy alacsony csaj nem akar egy égimeszelőt, mert még apróbbnak tűnik mellette.

jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%
Én emberszámba veszem őket. Miért ne venném?
jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy emberszámba veszek valakit nem egyenlő azzal, hogy összejönnék vele.
jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!