Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan ered az a tévhit/hazugs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered az a tévhit/hazugság, hogy a magas pasik bejönnek a nőknek?

Figyelt kérdés

Bőven 190 centi fölött vagyok, soha rám se nézett egy nő sem. Közben 160-170 centis ismerőseim vígan csajoznak.

Ki terjeszti mégis ezt a hülyeséget hogy mekkora előny a társkeresésben a magasság? Pont hogy hátrány, nem is kicsit úgy veszem észre.



júl. 8. 00:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem a magasságtól függ.
júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Előny ha jól nézel ki, nem számít ha nem. én se kellek senkinek 190 centisen
júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tévhit, nem hazugság, de önmagában nyilván nem sokat jelent a magasság. Nekem is bejönnek az alacsony lányok, de ez csak egyetlen tulajdonság a sok közül. Nem fogok elájulni csak azért, mert egy nő alacsony. :D Egy nő sem fog elolvadni csak attól, mert magas vagy.
júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na de itt nem arról van szó, hogy egy nő nem ájult el attól mert magas vagyok. Hanem hogy konkrétan senkinek sem kellek, magyarul pont hogy nagyon nagy hátrány hogy magas vagyok. 150 centis pasinak is előbb lesz nője mint nekem.
júl. 8. 01:21
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
És miből gondolod, hogy a megszámlálhatatlan tulajdonságaid közül pont a magasságod miatt nem kellesz senkinek? Nyilván költői kérdés, könnyebb ráfogni egyetlen, általad megváltoztathatatlan tulajdonságodra a sikertelenséget, mint mély önelemzésbe kezdeni és feltárni a valódi okokat.
júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tévhit és nem is hazugság. Valószínűsíthetően csúnya vagy, amin még a magasságoddal sem tudsz kompenzálni. Levezetem neked egy egyszerű példán keresztül: ha valaki alacsony, az rengeteg nőnél már csak emiatt ki van zárva, tök mindegy milyen jól néz ki. Tekints a magasságra úgy, mint egy szűrőre, ha átmész a rostán, akkor jön a többi kritérium aminek meg kell felelni, pl mennyire vagy jóképű, kisportolt, milyen a személyiséged stb stb, itt 1001 dolgot fel lehetne sorolni, hogy ki milyen kritériumok alapján válogat.

Ellenben ha nincs meg az elvárt (vagy kellő) magasságod, akkor már a legeslegelején kiestél, mint potenciális “jelölt”, amit esetleg nagyon sok pénzzel lehetne kompenzálni, ugyanúgy mint az előnytelen külsőt. Tehát a rossz hír az, hogy ha csúnya vagy, ráadásul csóró is, ne adj isten meg a személyiséged sem a legjobb, akkor a magasságod huszadrangú tényező lesz, és senki nem fog csak emiatt összejönni veled, mert 1.90 vagy.

júl. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Előny! De csupán a magasságodtól nem leszel vonzó..

Nem a 190 centid a gond!

júl. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%

Hány kg vagy?


Csak szólók hogy 70-75 fölött nincsen élet kivéve ha swarcinéger vagy Rambo tested van.


Aztán milyen a fejed?


Erős áll vonal megvan?


Aztán hajad divatosra van vágva?


Magyarán rengeteg szűrő van.


Én például 175 vagyok kék szemű szőke hajú de sajnos el vagyok nagyon hízva én itt esem kis.


Nőknél ez a sok tulajdonság és logikai kapcsolatban van egymással. Nem vagy kapcsolatban. Közel max pontot kell elérned ahhoz hogy téged válaszon egy nő.


Ez van így működik a világ.

júl. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Torzítás...

Nem a magas pasik jönnek be nekik, hanem az alacsony pasikat ignorálják. A többiből meg válogatnak.


(nyilván nem mindenkire jellemző ez, de ez az általános)

júl. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Az igaz hogy a nők azt szeretik ha náluk magasABB a férfi, de normális esetben elegendő 1-2 centi is.

Ami számomra megdöbbentő hogy a 140-160 centi körüli nők is 190 magas pasikat keresnek.


Amúgy a magasság önmagában semmi, sőt. Még a rajtengedélyekhez se sorolnám. Teljesen mindegy milyen magas vagy ha jóképű, jól öltözött, jó módú. A többi másodrangú. Persze a jó alak is fontos és aki alacsonyabb annak könnyebb hozni a kisportolt, izmos testet.


Én 184 magas vagyok ami a tinik között már az átlag alját súrolja de esélytelen vagyok a nőknél amióta az eszemet tudom egyedül a 150 kilós zsírbálnák adnak esélyt.



38F incel

júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!