Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mennyire bírják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyire bírják a türelmetlen hisztis nőket egy ilyen nőnek lehet hosszú kapcsolata, ha csinos vonzó a nő egy helyes jó pasival?

Figyelt kérdés
júl. 13. 12:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem jön be.
júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire,lapàt.
júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Élethosszig bírják. Ha egy nő gyönyörű, akkor egy férfi akármeddig képes elviselni, lehet a nő drogos, bipoláris, elmebeteg, bármi.
júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Tapasztalatom szerint az elég dekoratív, ennek ellenére kattant és hisztis nők àltalàban lapàtra kerülnek.Kérdés, ki meddig bírja,de normális àtlag férfi menekül előlük egy idő után.

Senki sem bírja a féltékenykedést,műdràmàkat,alpàri kifakadàsokat - írom ezt nőként.

júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jó kérdés. Mindenki más és más. Személy szerint én egy nagyon türelmes és higgadt ember vagyok, mint kiderült. Ilyen barátnőm volt nekem is, eleinte nagyon könnyen tudtam tűrni, de idővel egyre jobban idegesített, olyannyira, hogy teljesen szürkévé váltam. Aztán már nem ragaszkodtam hozzá és vége is lett a kapcsolatnak.
júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!