Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Domináns nők? Társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nők? Társkeresési probléma.

Figyelt kérdés
Talán jobb helyre nem is írhatnám a kérdésem, társkeresési probléma lévén. Kezdem úgy érezni hogy reménytelen a helyzet. Lényegi részt összefoglalva, olyan partnert keresek aki domináns vagy ilyen hajlamos is vannak benne. Mivel én magam rendelkezem szub vágyakkal, így nem lenne hiteles ha az általánosságnak mondható a férfi a dominánsabb (legyen szó kapcsolatban vagy szexről) felállásban élnék, mert egyszerűen az élet is bebizonyította többször is, hogy nem megy. Volt amikor több éves kapcsolatoknak lett vége, részben emiatt. Lényeg tehát hogy switch vagy domináns nő lenne az ideális partner számomra. Ellenben az eddigi ismerkedéseimből, kapcsolataimból úgy tűnik, mintha tűt a szénakazalban keresnék. Akinek már lett ilyen kapcsolata, hol/hogy ismerkedtetek meg? Vagy ilyen beállítottságú nők, merre keresitek (vagy kerestétek) párotokat? Bármilyen segítő szándékú választ előre is köszönök!

júl. 13. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
smbpixie -n nézz szét.
júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Saját tapasztalatom, én switch vagyok és a férjem is.

Ha ő sub lenne, nyilván a dominánsabb énem jönne elő. Viszont párkapcsolatban ezt nem tudnám elviselni, kell számomra az az érzés, hogy a férfi ural. Különben csak egy csicska lenne a szememben.

júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm!


#2 alapvetően én is switch vagyok, csak kb 70-30 arányban szub-dóm vágyakkal. Összességében már egy switch beállítottságú hölggyel is boldog lennék, de eddig csak olyanokkal találkoztam akik szubok voltak. Köszönöm a válaszod!

júl. 13. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem direktbe ilyet kerestem de az exem aki ilyen volt és imádtam, vele egyetemi koliban ismerkedtünk meg.

Nem tudom hogy van-e "gyűjtőhelye" az ilyen nőknek de biztos van erre specializálódott szórakozóhely vagy társkereső.

júl. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van ilyen fórum, vagy szórakozóhely, én nem futottam bele.

Dominánsként mindig kinézem magamnak a visszahúzódó, félénk férfit, odamegyek hozzá és felszedem. Így szedtem fel a mostani páromat is. Utálom, ha kezdeményeznek, odajönnek, bénáznak azt szeretem, ha csak távolról néznek, sóvárognak hosszú ideig. Valamiért elrontja nálam a varázst, ha magabiztos, hozzám mer szólni, teljesen elveszítem az érdeklődést. Azután szóljon, ha én hozzászóltam és akkor, ha kérdeztem. Kapcsolatban is szeretek irányítani.

Tehát ehhez kell egyfajta viselkedés a férfi részéről, hogy kinézzem magamnak, érdekelni kezdjen.

júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!