Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag férfiak társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiak társkeresési problémái tényleg valósak?

Figyelt kérdés

Pl. Jákob Zoli a milliárdos mondta hogy reméli egyszer nem csak a pénze, hanem önmaga miatt fogják szeretni.


Ez a fajta probléma mennyire valós?


Ha jól értem, az történik hogy az átlag életet élő nőkben az ilyen szintű gazdagság inkább távolságtartást vált ki, és ezért nem maradnak más nők csak a klasszikus aranyásók?



jún. 7. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lásd még: az itteni fórum egyik alkalmi réme, Shrek.
jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 voltam, bocsánat: Shrek-Harkonnen.
jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én ismerek gazdagokat altalában ugy ismerkednek hogy a körulményeiket be sem mutatják képesek randira pl biciklivel menni.

Es simán penz nelkul is tudnak nőt "szerezni" maguknak, de ez nekik fontos is hogy olyan kell aki nem a pénzét kocsijáért van csak oda, hanem érte.

jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*egohoz kell nekik
jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt meg lehetne oldani azzal, hogy kb azonos anyagi helyzetű nőt keresel. Legyenek elvárásaid
jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jákob Zoli szerintem biszex.
jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Hát persze. Eleve hozzátartozik a pénz, szóval azt is szeretik benne.

A biciklis gazdag meg mivel jár, Camping biciklivel? Át is öltözik? Szerintem lehet azt látni az ember viselkedésén, haján, bőrén, fogain, testén, hogy mennyit költ rá, akkor is, ha szegénynek mutatja magát. Fogj kezet egy asztalossal meg egy könyvelővel, látni fogod a különbséget.

Nekem egyébként szimpatikus a pasas, mármint Jákob, de feszélyezve érezném magam vele olyan helyeken, ahová tudom, hogy nem tartozom, csak elvisz, meg minden az övé lenne, gondolom venne ezt - azt, vigyázni kellene mindenre.

Nekem a férjem vett egy autót, hogy el tudjak járni dolgozni, de olyan melót vállaltam, hogy 1 év alatt megkeresem az árát és a korábbi fizetésemet is, szóval csak úgy nem fogadtam volna el, bár közös a kassza. Jákob még ennél is extrább kategória.

jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A jákobzoli is jobban járt volna ilyen téren, ha egyáltalán nem ismert. Így hiába megy bringával, ő a jákobzoli.

Ha rongyrázós az illető vagy látszik rajta vagy az életvitelén, akkor megette a fene.

jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor tartható ez rajta kívül álló problémának, ha tényleg nem olyan nőkkel ismerkedik, akikről ordít, hogy csak a pénzedre hajtanak.
jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a Jákob Zoli undorító, nekem egyáltalán nem jön be, és semmi pénzért nem kéne. Gondolom a többi nő is így van vele. De amúgy szinte biztosan bvzi, valszeg több pasival volt már együtt, mint én. Úgyhogy kötve hiszem, hogy foglalkoztatja őt ez a kérdés.
jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!