Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért teljesen érzéketlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teljesen érzéketlenek a nők nagy része a férfiak társkeresési problémáira?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 18:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Es forditva?
2022. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

En első blikkre szinte megtudom mondani azt valakirol miert nem kell a nőknek, vagy miert hagyjak el, de nekik néha egy élet ia kevés ehhez hogy magukba nézzenek.


Ha meg tudtukra van adva nem fogadják el.


Megváltozás alapjai sincsenek meg.


Ez olyan kb hogy mondd mar egy bántalmazónak is, hogy nem kéne nőket bántalmazni.

Vagy egy rohadt fogúnak h feltalálták amugy a fogkefét.


Abbol sem esik le nekik semmi hogy mindig ugyanaz miatt vannak ignoralva mindenki részéről.


Nem más dolga másokat változtatni mert az meg nem kifizetődő.

Valakinek segitesz épulni fejlodni esetleg rugalmas is, lesz belole egy kész ferfi aztán megcsalelhagy használt mig szuksége volt.

Nem ez egy nő feladata.

2022. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én az idegen nők párkapcsolati gondjait is épp olyan nagy ívben xarom le, mint az ismeretlen férfiakét. Sőt tovább megyek, a sajátomén túl lényegében senkié nem fontos a számomra, a hozzám közelállók párkeresése se izgat különösebben. Annyi, hogy őket meghallhatom, ha úgy van adok tanácsot, de ezt mindenki magának oldja meg. Vagy épp nem oldja meg.

Vagy szerinted mit kéne tennie a nőknek? Már azon túl, hogy tisztán empátiából széttenni a lábukat?

Mindenkit a maga baja érdekel. Van aki ezen túlmenően foglalkozik magatehetetlen emberekkel is, öregek kel, gyerekekkel, vagy épp állatokkal. De mi teendője van bárkinek egy életerős, önálló(ságra képes) felnőtt emberrel szerinted? Vagy téged foglalkoztat random idegenek helyzete? Naponta teszel az éhező, fagyoskodó csövesekért, vagy gyűjtesz a rászoruló periférián élő embereknek? Ökumenikus szervezetek aktív tagja vagy?

Ha nem, akkor mitől is vagy jobb, mint az "érzéketlen", "lelketlen" nők?

2022. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha sírok veletek, akkor lesz egyből csajotok?
2022. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne érzékenynek lenni? A társkeresés az pont, hogy az egyéni szocprobléma kategógia, a legmélyebb magánügy. Mindenkinek a saját dolga tenni azért, hogy legyen párja, ismerkedni, fejleszteni magát. Nem a társadalon, az állam, vagy bármi más külső szerv dolga megoldani ezt, mert a kapcsolat nem jár senkinek. Ha megtalálod a párod akkor szuper, de ha nem, az a te bajod.
2022. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Az emberek java része arra sem érett hogy észrevegye akit kéne es ne az után fusson aki után nem kéne.

Sokan szeretnek amugy szenvedni is mert nekik a szeretet az szenvedés.

2022. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nulla infó. Mi a konkrét probléma?


Én őszintén sajnálom, hogy az inceleknek és a sikertelen (de magukat nem incelnek valló) férfiaknak nem jön össze a kapcsolat, de nem tudok mit csinálni. Nem az én életem.

2022. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert a pasik társkeresési problémájának 90% abból ered amin változtatni tudnának de nem hajlandóak.

És sokszor egyszerű hétköznapi dolgok miatt kapnak visszautasítást.

És beleszövik a beszélgetésbe a nőgyűlöletüket.

Ha szeretnék és tisztelnék a nőket, senki nem bassogatná őket.

2022. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
És min változtatna, ha nem lennének érzéketlenek? (Már ha azok.)
2022. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%

Mert hierarchia van. Férfi van felül, tőle van elvarva a figyelem, a megertes. Az osztonbol működő nőknél így van, h erős férfinak kell lenned, te tudj mindent kezelni de te vigyázz ő rá. Ezt persze nagyon nehéz beismerni mert a lányok egoja az egekben a semmire, csak mert 1000 likeot kapnak, aztán ha egy pohárral vízzel leontod őket elhanyod magad.


Szerencsére én már nem vagyok ebben a hülye játékban, találtam egy fiatal értelmes cuki szűz lányt akinek az első szerelme vagyok, nem torz, nincs át mosva az agya, nem használt.

2022. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!