Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz nekem is cuki, aranyos barátnőm? 30/F

Figyelt kérdés
Még sosem volt cuki, aranyos barátnőm.

júl. 11. 12:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz, amikor te akarod, ugyanis nincs olyan,hogy valaki cuki, aranyos, akkor az, ha te annak látod
júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

#20

Mert a nők sajnos már nagyon elszálltak, a csúnya nők is prémium kandúrt akarnak.

júl. 12. 08:49
 23/32 anonim ***** válasza:

Huhh sajnos ezt én manapság már fordítva látom…..pont, hogy a férfiak akarnak már jobb és jobb nőket.

Persze ezt nem muszáj senkinek sem magára venni. De a valóéletben is ezt látom, tapasztalom.

A férfiak a jobb nőkre írnak rá facen is. Bulikban is hozzájuk mennek oda. Tiktok, insta, face mindenhol azt látni, hogy férfiak az átlagos lányokat hogy fikázzák.

Facen ha van egy cikk ami erről szól ott a férfiak már sírnak rínak hogy milyenek a nők. Ha meg reagál rájuk egy full átlag csajszi őt meg lehurrogják hogy kussoljon, mert nem egy minőségi nő….és hány ilyet láttam már.

júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni a buta többséggel. Mindig is többen voltak a nem normálisak, nem korrektek. Jobb ember ismeret, megválogatni kivel foglalkozunk.
júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Te nem cuki meg aranyos barátnőt akarsz, hanem egy kislányos alkatú és arcú nőt. Mert a cuki meg az aranyos az személyiségjelző... az meg lehet a nagydarab nő is.

Az, hogy ilyen nőre van-e esélyed... kérdés, hogy te hogy nézel ki, hol ismerkedsz... ha te magad vagy 150 kiló, baltával vágott fejű pl., akkor nehezen... vagy ha személyiségre te nem vagy olyan, ami egy kedves nőnek szimpatikus.

júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%
Undorító a stílusod, kérdező, és pont ezért fogsz egyedül maradni. Ilyen a természetes kiválasztódás, a selejt marad egyedül.
júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85%
Ja hát, ilyen megfogalmazás mellett, örülj, ha egy fogatlan csöves asszony leáll veled. Kedves, cuki nő az ilyen személyiségű megkeseredett, aljas, bunkó tahókat több tíz kilométerre elkerüli.
júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
A női gonoszság határtalan. Utóbbi két válaszoló szemlélteti.
júl. 12. 13:58
 29/32 anonim ***** válasza:
Én vagyok gonosz, amikor egy nőkről undorítóan beszélő férfi olyan nőt akar, aki kedves? Akkor neked is kedvesnek kellene lenned... és nemcsak azzal a nővel, hanem mindenkivel.
júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajuk hogy nem vagy korrekt azzal a nővel akit medvének mondtál. Nem mondod meg neki hogy nem akarsz a pasija lenni, hanem inkább aranyos és szebb nőt akarsz, mert kanos vagy és akkor nem lenne kivel dugni.
júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!