Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz nekem is cuki, aranyos barátnőm? 30/F

Figyelt kérdés
Még sosem volt cuki, aranyos barátnőm.

júl. 11. 12:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%

"Most meg egy nőstény medvével ismerkedem. Tehát egy nagy darab csajjal."


Ha ilyen szép véleménnyel vagy róla, miért nem hagyod, hogy találjon magának valakit, akinek tetszik is? Vagy úgy vagy vele, hogy ha ló nincs jó a szamár is?

júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
És azt tudtad h a lányok is szoktak kaksizni?
júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Ha örökbefogadsz egy nőstény kismacskát akkor talán lesz,de azzal is jól kell bánnod hogy elnyerd a szívét és szexelni azt nem fogtok.
júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyenkor annyira de annyira sajnálom hogy öreg és házas vagyok és nem juthat egy ilyen főnyeremény fiatalember már nekem. Ja, nem ide 🙄
júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
14 nem baj következő életedben szerencséd lehet. Csak ha cuki leszel.
júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%
15 az a durva hogy csak most láttam hogy 30 éves, (biztos a korral jár 🧐), és amúgy a férjem 33 lesz idén, én idősebb vagyok, de csípőből tüzeltem a kérdezőre mert ilyen max 16 éves trollnak néztem 🤭
júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#10 Szerintem igen.

#11 Lehet hagyom, de elég kanos vagyok.

#12 Ne hazudj!

júl. 11. 19:48
 18/32 anonim ***** válasza:
soha
júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%
Na és a férfiak többsége sír, hogy ők aztán soha nem vernek át lányokat, mindig csak ők a férfiakat.🤣🤣” lehet hagyom, de elég kanos vagyok”….szóval átbaszol valakit csak hogy kúrj egyet. Szép egy véglény vagy.
júl. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, ha te is cuki, aranyos vagy, akkor miért csak nőstény medvére futja?
júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!