Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy probléma, ha még anyámmal lakok?

Figyelt kérdés

Segítek a házimunkába. Egyedül főzni nem tudok, de tervezem hogy megtanulok. Albérletbe menni nem fogok nem látom értelmét.


Így lehet esélyem barátnőt találni vagy előbb költözzek el?


Egyébként 30+ os férfi vagyok.


júl. 11. 12:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nem gond. 5-10 év múlva még ennél is (50%-60%) rosszabb lesz az arány.

Olasz, görög 30-as férfi, 2-3 generáció, testvérek, gyerekek, sógor, sógornő egy fedél alatt.

Még a magyar helyet kicsivel jobb, mert csak a szülők vannak otthon. Házakat át lehet alakítani külön lakrésszé.

júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem csak a saját lakás/pénz/mindkettő hiánya okozhatja, hogy valaki a szüleivel él.

Év végén betöltöm a 30-at, szüleimmel élek és nincs szándékomban a közeljövőben elköltözni. Pedig nekem van egy saját lakásom és pénzem is lenne annyi, hogy akár tudnék venni még egyet, minimális hitellel.


Amiért nem akarok elköltözni az az, hogy amíg nem muszáj nem akarok totálisan egyedül maradni. A lakás pici, egy szobás, egy párnak vagy egy főnek tökéletes. Mivel nincs párom és elképzelhetetlen, hogy legyen valaha, így nálam az az opció játszik, hogy egyedül költözzek oda. De minek?

Így legalább van akit érdekel a sorsom, sorom, nem vagyok abszolút magányos. Szüleimmel jó a viszonyom és őket nem zavarja, hogy 2003 nm-es családi házban élek velük.

És ne mondja nekem senki, hogyha elköltöznék akkor biztosan lenne valakim. Rohadtul nem így működik. Ha senkit nem érdekelsz akkor lényegtelen mid van, hol élsz, kikkel, élsz, mivel foglalkozol stb. Ugyanúgy láthatatlan leszel és én is így vagyok ezzel. Ráérek még magányos lenni akkor is, amikor már nem lesznek a szüleim életben.

Tudom szörneyn ördögtől való dolog ez, de ez van sajnos. Én sem így terveztem, csak így alakult az életem.

júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Bedő Imre: Férfiak klubjában megtalálod a választ.

A Mennyei próféciában is.

júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
58%
Ha nincs lakásod vagy házad legalább akkor neked nem lesz normális nőd tesó, ne is álmodozz...
júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!