Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy probléma, ha még anyámmal lakok?

Figyelt kérdés

Segítek a házimunkába. Egyedül főzni nem tudok, de tervezem hogy megtanulok. Albérletbe menni nem fogok nem látom értelmét.


Így lehet esélyem barátnőt találni vagy előbb költözzek el?


Egyébként 30+ os férfi vagyok.


júl. 11. 12:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%

Sokan le fognak ugatni érte, de kb. nem mindegy hogyan is teszed ezt, mert pl. gyakorin a - jóindulatban túltengő - troll többség beléd fog kötni és a létező legszemetebb, legrohadékabb forgatókönyvet vetítik majd le rólad. Ha védekezel, csak adod alájuk a lovat.


Amúgy semmit nem jelent, ha máshol élsz. Kb. mindenki leszarja. Így meg van mibe belekötni. Win-win.

júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem baj, csak pl. nem akarnám, hogy engem nézz menekülő útvonalnak,amiért van családi házam, ami full tehermentes. Főzni meg alap, hogy tudj, vagy tényleg tanuld meg. Tegyél rendet magad után, az is fontos. Párom is a nagymamájával él, de kettejüké a ház. Exem a szüleinél lakott, engem nézett menekülésnek sajnos. Ilyet ne csinálj és kész.


29N

júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%

2.


"van családi házam, ami full tehermentes"


Örökölt, más által vásárolt vagy saját erőből megszerezett?

júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
39%

"Egyedül főzni nem tudok"

Ne haragudj, de hogy lehet ennyire életképtelennek lenni? Ez olyasmi, amit a legtöbb ember kamaszkorában megtanul, de az, hogy te még a harmincas éveidben is csak tervezgeted, elég nagy intő jel, hiszen ezek szerint nem vagy önálló.

júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%

#3


Szüleim adtak bele, egy telek, 2 ház. Tesóm + én pénzem. Kettőnk tulajdona, de bármikor megoszthatjuk. Plusz öröklünk egy hatalmas családi házat. Akinek van családi segítsége, annak könnyű, aláírom.

júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem probléma, ne aggódj. Magyarországon kb. 50-60%-a a 30 éves kor körüli lakosságnak otthon él még.
júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem baj, biztos vannak más nők akiknek szintén nem gond.
júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
20%

5.


Mondjuk azért akkor ez nem egészen a tied, csak félig, így egy pici csúsztatás a "van családi házam, ami full tehermentes", ami úgy hangzana helyesen, hogy 50%-ban tulajdonolsz egy tehermentes házat, a testvéreddel közösen. Az, ha pl. csak te használod, az megint más kérdés, de nem a kizárólagos tulajdonod.

júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%

#8

Kis irigy kutya.

júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
21%

9.


Ez komoly? Tényleg ez az óvodai stílus itt a domináns?

júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!