Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy probléma, ha még anyámmal lakok?

Figyelt kérdés

Segítek a házimunkába. Egyedül főzni nem tudok, de tervezem hogy megtanulok. Albérletbe menni nem fogok nem látom értelmét.


Így lehet esélyem barátnőt találni vagy előbb költözzek el?


Egyébként 30+ os férfi vagyok.


júl. 11. 12:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
65%

Akinek van miből önálló életet folytatni 18 évesen annak nagyon könnyű pattogni és ítélkezni szegényebb sorból való emberekkel. Pedig nem tehet róla senki hova u mondom ezt ugy, h én 21 évesen tudtam különválni és csak úgy, hogy anyám kölcsönökért egy jó szomszédtól mert otthon mégcsak munkába se vettek fel mert mindenhova protekció által jutottak be, nekem meg még a rokonok se segítettek. Elmentem a fővárosba dolgozni és azóta is albiban élek. A ház az enyém, de nem akarok haza menni mert nincs ott lehetőség.

Főzni nem tudtam, idővel tanultam meg nőként. Nem kötelező senkinek tudni főzni. Tiszta hülyeség amivel elő jön egy pár válaszoló.

júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
43%

"Albérletre kiadni pénzt felesleges pénzkidobás."


Na itt van a kutya elásva. Szerinted felesleges pénzkidobás az önnállósodás. (Mert hát Magyarországon tényleg szinte lehetetlen önerőből lakást venni 20-on évesen.)

júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
53%
21-es: Oké, és? Hol érdekel engem, hogy milyen családból jön? A párkapcsolat nem esélyegyenlőségi intézmény, könyörgöm. Ennyi erővel arról sem tehet, ha számomra taszító a külseje, de azért ne kelljen már összejönni vele ezért.
júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, az a probléma, hogy önállótlan vagy. Harminc felett nem tudsz sütni/főzni?
júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
16: Természetesen örülnék neki ha külön élnék anyámtól félreértés ne essék jó a kapcsolatom édesanyámmal. Egyébként így nem ismerkednék mert sikertelen lennék. Próbáltam már így ismerkedni, szinte minden lány elutasított mert anyámmal élek.
júl. 11. 12:39
 26/34 anonim ***** válasza:
69%
Inkább azért utasítottak el, mert jó neked a langyos pancsolódban és nem látják, hogy valami változást akarnál.
júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy nehéz. Senki nem anyáddal akar randizgatni meg dugni egy házban.
júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
81%
Akkor menj külön ha megteheted. Ha nem akarsz akkor ismerkedj otthonélő nőkkel, nem mindegyik önálló.
júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nőt kell keresned, aki szintén jól el éldegél az anyja szoknyája alatt. És igénye sincsen többre. Vannak ilyenek, de ezek nem biztos, hogy külsőre is vonzóak.
júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
78%

Szóval az albérlet kidobott pénz lenne, akkor ezek szerint azt a pénzt évek óta inkább félreteszed, hogy legyen miből külön menned, igaz?

Mert ha így sincs megtakarításod, csak feléled a fizetésed, akkor felesleges ezzel takaróznod.

A helyedben az összegyűjtött önerőből+hitelből vennék egy lakást vagy egy kis házat

vidéken. Sosem akarsz párt, családot? Így csak az időd fogy...

júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!