Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt miért mindig csak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért mindig csak a nők elvárásairól, rajtengedélyeiről van szó, a férfiaknak tényleg nincsenek elvárásaik?

Figyelt kérdés
júl. 5. 10:00
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
61%
Mint nő akit általában ghostolnak, de nekik is vannak elvárásaik. Csak nem értem, miért van démonizálva mikor az embernek vannak elvárásaik..
júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
13%
A 30 éves inceltől kérdezem, hogy ha ennyire nincs nő, de vágysz rá, akkor legalább önkielégítést végzel? Mert ha igen, akkor ugye tudod, hogy bukta és nem vagy incel? :D:D:D
júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
22%

23: Közöd?


30F incel

júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
88%
23# hogy függ össze az incelség meg az önkielégítés?
júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
45%

24-es: Nah ebből látszik, hogy végzel önkielégítést, vagyis mégse vagy incel. Hoppá, jött a nagy koppanás :D


25-ös: Az incelség akaratlan cölibátus. Márpedig cölibátusban nincs önkielégítés. Így függ össze.

júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
48%

26


🤣🤣🤣


30F incel

júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
88%
#26 én eddig azt hittem hogy csak ez akkor érvényes ha nővel nem tud valaki szexelni bár ez az incelség nincs jól meghatározva mikor lesz incel valaki? Önkielégítést végzek már nem vagyok incel? Ha prostihoz megyek akkor se? Nincs jól meghatározva mert mindenki mást mond.
júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 Antiszociális lény ***** válasza:
55%

#26


Szerintem inkább arra gondolnak ez alatt, hogy szexelne de nem tud, mert nem áll velük szóba egy rettenetesen gonosz nő sem. :D


Kezük gondolom azért van, szóval 😀

júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
87%
Meg van pontosan határozva az incelség fogalma!!!
júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
0%
ja de mind szégyen kb és lejáratja magát ...
júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!