Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt miért mindig csak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért mindig csak a nők elvárásairól, rajtengedélyeiről van szó, a férfiaknak tényleg nincsenek elvárásaik?

Figyelt kérdés
júl. 5. 10:00
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
76%

ÉN akárhány oldalt, facebook közösséget olvasok, vagy ismerősömet kérdezem...halvány fogalmuk sincs mi ez az incel marhaság...ezt esküszöm csak itt látom.


Nem tudom, hogy ez a néhány ember direkt csinálja, vagy full retardáltak...

júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
86%

Vannak és legyenek is elvárásaik. Persze az "elvárás" szónak van egy negatív felhangja.

De én sem szeretném, ha a párom azért lenne velem, mert neki bármilyen "lyuk" jó. Neki is legyenek tervei a jövőre, legyen elképzelése, hogy milyen feleséget szeretne, mert egyáltalán nem mindegy, hogy milyen ember mellett tervezzük leélni az életünket.

júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
20%

Ezt is te írtad ki? Most ez lesz az új divatszó? 😒


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
45%
Vannak de azért vannak olyan férfiak akiknek a kövér nők jönnek be meg olyanok is akiknek a sovány nők jönnek be tehát nem egységes ízlésük van. A nőknek vagyis nagy arányban még csak a helyes sportos pasik jönnek be. Ezért könnyebb a nőknek mert a férfiak ízlése különböző minden nőre van rajongó tábor.
júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 Antiszociális lény ***** válasza:
73%

#7


A kérdések nem ezt bizonyítják. Elég követni pár napig ezt a kategóriát. Fogsz találni kb 4-5 olyan kérdést amit egy bolond nőnemű felhasználó írt ki, még férfi részről csak ma eddig láttam vagy 10-et. Ez pedig roppant visszataszító.

júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
20%

15: nem a kérdésekről van szó, elég olvasni a válaszokat, hogy lásd, mind tankarcú hárpia.


30F incel

júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 Antiszociális lény ***** válasza:
69%

#16


Szerintem sokan lennének inkább tankarcú hárpiák, mint megkeseredett rögeszmés szabadlábon tébláboló rosszindulatú elmeosztályszökevények.


Persze meglehet az én gondolataim nincsenek helyén és az a normális, hogy napi szinten utálkozunk az egész világra és egy egész nemre, hogy eddigi életünk folyamán nem volt egyetlen egy szeretetre alapuló kapcsolatunk sem. Ezért pedig természetesen a világ a hibás vagy a nők.

júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
31%

17.


A rejtély inkább az, hogy miért foglalkozol egyáltalán az itteni alapgárdával? Miért jó ez neked, miért éri meg? Valamiért itt vagy és reagálsz ezekre, pedig... le kellene szarni. Max gúnyos tréfákat elsütni.

júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
65%

Mert sokkal több itt a szerencsétlen férfi, mint nő.

Amúgy egyáltalán nem nagyok a nők elvárásai, csak egyesek a minimumot sem hajlandóak teljesíteni és a sikertelenségüket ráfogják minden hülyeségre. A maguknak gyártott hazugságra meg ráfogják, hogy az az igazság. Szánalmas banda...

júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
21%

17: "Persze meglehet az én gondolataim nincsenek helyén"


Szerintem is, ezért fölösleges is vitázni egy ilyen értetlennel.


30F incel

júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!