Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több vasat a tűzben tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több vasat a tűzben tartani?

Figyelt kérdés

Nektek ismerkedés alatt meddig okés "több vasat a tűzben tartani"?

Úgy veszem észre elég általános lett hogy férfiak és nők is több emberrel beszélgetnek, randizgatnak párhuzamosan.

Mikor kezditek el leépíteni a többit, ha valakit nagyon megkedveltek?

Ha mondjuk valakivel eljuttok a csókig? Vagy a szexig? Vagy még ezután is randizgattok mással, hátha az jobb lesz?


Csak azért kérdezem, mert nekem már maga az ismerkedési fázis sem megy úgy hogy több emberrel chatelgessek. Egyrészt nem tudok több felé koncentrálni, másrészt nem is tartom fernek...

Persze ez csak az én véleményem. De emiatt meg mindig hoppon maradok, mert bizonyos idő után ejtenek azok, akikkel elkezdtem kizárólagosan ismerkedni. Ilyenkor persze dühös vagyok magamra hogy miért zártam le a többi partnerral az ismerkedést.


júl. 2. 23:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Sose zárom le egyiket se. Majd,ha komoly kapcsolatra vágyom.
júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1: és mindegyikkel ágybabújsz?
júl. 3. 00:21
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Én férfiként elég sok nővel futottam már azt a lyukas kört, hogy hetekig-hónapokig járatja a "majd találkozunk" dumát, kifogás mindig van miért nem jó épp a héten.


Szóval én már nem fogok egy csajnál leragadni addig amíg valóban nem alakul a dolog. Sokszor volt, hogy már mikrofon, meg csomó kép, videó, minden volt, de találka mégsem. Ezek mellé jön a rengeteg unatkozó, kamus pasi és az idióta csajok (és/vagy pasik).


Egyet keresek inkább, akár lazábbat tartósra, de már nem akarok túl sok időt pazarolni a hülyékre.

júl. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Nekem egyszerre több barátnőm is van (jelenleg 4) + aktív barátság extrákkal kapcsolatok, így ha 1 ember kiesik a gépezetből akkor ott van a másik többi, közben pedig mindig pótlódnak és új arcok kerülnek be a körforgásba. Ez szerintem teljesen rendben van, engem sem zavar ha valaki félrebszik, sőt az nekem egy pozitív visszajelzés, hogy olyan csajjal kavarok aki másnak is kell, tehát jó az ízlésem
júl. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Akkor hagyom abba a párhuzamos ismerkedést, amikor megvan, hogy alkalmas párkapcsolatra és vágyik is erre. Csak magaddal szúrsz ki, ha az összes zsetonodat teljesen vakon egy tétre teszed fel.
júl. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
A nők mindig több férfival ismerkednek egyszerre. A tökéletes külsejű férfiak szintén, a nem tökéletes külsejű férfiak eggyel sem, mert senki nem ír nekik vissza.
júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én társkereső rendezvényekre járok és ha esetleg összejön egy "match" ( kölcsönös találat ), akkor is elmegyek a következő ilyen eseményre.

Miért? Mert attól még hogy találkozunk 1x ( ha egyáltalán összejön a randi mert az se mindig jön össze ), akkor se biztos semmi se.

Ez már több vasnak számít?

Szerintem ha már van csók stb., akkor kell leállni de addig ismerkedni kell.


38F incel

júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés.

Hogyan csináljátok hogy nem fognak gyanút a partnerek, hogy nincsenek egyedül?

Hogy lehet ezt menedzselni hogy ne derüljön ki a dolog?


Mondjuk nekem is volt olyan nő,akinél éreztem hogy van más is képben, vagy akár többen is.

Nem próbálta nagyon leplezni...

júl. 3. 09:38
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát ha már menedzselni kell akkor rég rossz. Azért ha már volt több találkozó és elindult a "járás" akkor már nem kéne mással ismerkedni....


38F incel

júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9# imádom, hogy Incike osztja meg a tapasztalatait, akinek még egy nője nem volt életében.
júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!