Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több vasat a tűzben tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több vasat a tűzben tartani?

Figyelt kérdés

Nektek ismerkedés alatt meddig okés "több vasat a tűzben tartani"?

Úgy veszem észre elég általános lett hogy férfiak és nők is több emberrel beszélgetnek, randizgatnak párhuzamosan.

Mikor kezditek el leépíteni a többit, ha valakit nagyon megkedveltek?

Ha mondjuk valakivel eljuttok a csókig? Vagy a szexig? Vagy még ezután is randizgattok mással, hátha az jobb lesz?


Csak azért kérdezem, mert nekem már maga az ismerkedési fázis sem megy úgy hogy több emberrel chatelgessek. Egyrészt nem tudok több felé koncentrálni, másrészt nem is tartom fernek...

Persze ez csak az én véleményem. De emiatt meg mindig hoppon maradok, mert bizonyos idő után ejtenek azok, akikkel elkezdtem kizárólagosan ismerkedni. Ilyenkor persze dühös vagyok magamra hogy miért zártam le a többi partnerral az ismerkedést.


júl. 2. 23:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10-es mert neked annyira sok volt? Azért figyeled az incel kérdéseket?



38F incel

júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Az első randim mindig tisztázom, hogy kaocsolatot keresek és mi az amit nyújtani tudok, mi az amit elvárok.

Ha a harmadik randiig nem csattan el csók, akkor már nem fog.

Ha meg igen, akkor az azért van, mert az értékrendszerünk stimmelni látszik. Nálam ekkor van az a pont, hogy a többi szálat elvarrom.

Ha mégsem jön össze, akkor folytatom ott, ahol elvarrtam.


Ezért sem tiltok/törlök egy matchet sértődésből, mert azért nem mind arany, ami fénylik.

júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem pl. van egy közel egy éves szexkapcsolatom, isteni vele a szex. Mellette most randizgatok valakivel, de amíg nem szexelünk és nem derül ki, hogy milyen vele és nincs kimondva, hogy együtt vagyunk, nem szakítom meg a szexkapcsolatot. Csak akkor, ha már biztos a másik, de akkor mindenképp.


Randizgatni viszont már évek óta nem randizgatok párhuzamosan több pasival. Miért? Mert így egyikből sem lesz komoly. Nem lehet valakivel elmélyíteni egy kapcsolatot, ha közben más is képben van. Összezavarodsz, hogy kivel miről beszélgettél, ki mit mondott neked, nem tudsz érzelmileg megnyílni, amíg nem csak arra az egyre fókuszálsz. Nekem ezekből mindig az lett, hogy két szék közt a földre estem. Semmi értelme. 28N

júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Imádnám, ha velem ismerkednél, miközben valakivel összejársz dugni, és isteni vele.

A legjobb az lehet, amikor az isteni szexpartneredet összehasonlítod a tesztelés alatt állóval.

júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 az a helyzet, hogy amióta vele összejárok őt még senki nem überelte :( És hát jó szex nélkül nem megyek bele párkapcsolatba.
júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tartom, mondjuk úgy, ideálisnak, de ilyen a korszellem.


Ha például Tinderen beszélgetünk vagy más társkeresőn, szerintem jogos elvárás, hogy ne csak egy emberrel beszéljünk - az csak egy profil, lehet jó, de attól még az csak egy cset, semmi több.


Ha valaki élőben ismerkedik és közben Tinderezik, szerintem hasonló az elvárás.


Ami a lényeg szerintem, az a nyílt kommunikáció és az, hogy ha végre döntesz, akkor a döntésedhez tartsd magad. Most hol van ez a pont, vagy hogy mikor helyes így dönteni, az egy sokkal érdekesebb és összetettebb kérdés.

júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

13 as: köszönöm az őszinte válaszodat! Ezek szerint nem véletlenül vetődik fel bennem is a kérdés, bár én közel sem ilyen helyzetben vagyok mint te.


16 os: igen, írhattam volna ezt is , csak nem tudtam ilyen jól megfogalmazni mint Te! Ilyen a korszellem sajnos. Hülyén hangzik de úgy érzem vagy beállok a sorba, vagy mindig egyedül maradok.😔

Valahogy sosem tudta több ismerkedő partnerre koncentrálni, de ezek szerint bele kell tanulnom.

júl. 3. 12:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Amikor fixáljuk a randit, onnantól csak rá koncentrálok. Én is szívtam már meg emiatt. De ez van, nincs se időm, se szociális kapacitásom egyszerre több nővel csevegni.
júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!