Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy magyar férfiak körében nem vagyok népszerű, de egy adott másik országban nagyon is?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ezen, és nem tudok rájönni mi lehet a válasz.


Az egy dolog, hogy ott jobban érzem magam, lehet ez látszik is rajtam, de hogy ennyire szélsőségesen sikeres legyek ott, magyarok körében pedig nem, nem magyarázza.



Lehet, hogy létezik ilyen hogy van egy bizonyos ideál a magyar férfiak körében, más mint mondjuk a németeknél? (nem róluk van szó)


Vagy mi lehet az oka?


júl. 2. 22:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20# persze hogy az, én ugyanezt tapasztaltam mint te, külföldiek teljesen másképp állnak hozzám, nem látnak a dolgokba se többet, se kevesebbet. Csupán emberiek, érdeklődőek, udvarlósak.

Példa: írom a pasinak hogy köszönöm a vacsorát, az együtt töltött programokat napot stb.

Jön rá a fintorgó smile. (Azt gondolja huhaa, ez mit köszönget itt nekem, mindjárt nem is olyan jó nő ez, vajon senkinek se kell?? és itt áradozik hogy végre valahára valami lúzer -azaz ő- elvitte valahova?

Erre egy külföldi: szívesen, én is örültem neked, máskor is megismételhetjük.

Nos, az utóbbi (a külföldi), akinek van érzelmi intelligenciája ugye, az felfogta, hogy ez a nő tud örülni ilyen dolgoknak és ki is fejezi, de kedves, de aranyos, jó fej nő.

És itt a különbség uraim.

Hajrá csajok, külföldi pasi kell nekünk, nektek, azokkal lehet egyről a kettőre jutni.

júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21 A jobb csajok a belföldiek körében is találnak magukat ilyen pasit.
júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21#

Szerintem ugyanarról a korosztályról beszélünk, ők mondjuk a külföldiekkel ellentétben nem a kommunizmusban nőttek fel. Az érzelmi intelligencia hiánya így nem meglepő.


22#

Igen, csak az arányok nagyon eltérőek. Nagyon-nagyon kevés az ilyen belföldi pasi.

júl. 5. 09:46
 24/24 anonim ***** válasza:

22# pont hogy a jobb csajok vannak egyedül. Nem tűnt fel?

Ha dagadt tetkós lennék, cigizve, biztos hogy találtam volna már magamnak pasit, ezret.

Csak nem vagyok átlag. Illetve itthon nem vagyok az, külföldön igen. De ott az átlag pasi is intelligens.

júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!