Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy magyar férfiak körében nem vagyok népszerű, de egy adott másik országban nagyon is?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ezen, és nem tudok rájönni mi lehet a válasz.


Az egy dolog, hogy ott jobban érzem magam, lehet ez látszik is rajtam, de hogy ennyire szélsőségesen sikeres legyek ott, magyarok körében pedig nem, nem magyarázza.



Lehet, hogy létezik ilyen hogy van egy bizonyos ideál a magyar férfiak körében, más mint mondjuk a németeknél? (nem róluk van szó)


Vagy mi lehet az oka?


júl. 2. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Milyen ország?
júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Például a négerek oda vannak a kövér nőkért. De ha leirnád melyik ország talán tudnék érdemben is válaszolni.
júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Franciaország
júl. 2. 22:39
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Más országokban más az ideál, más a megszokott, más a különleges. Ha például szőke a hajad, a délebbi országokban látványosan nagyobb érdeklődés fog övezni, akármilyen is az arcod és a testalkatod. De mondjuk Franciaországra szerintem nem annyira igaz, egyrészt ők is viszonylag vegyesek külsőre is, másrészt én úgy láttam, náluk is eléggé hasonlót jelent a jó nő, mint nálunk.
júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
A francia nőkek van egy karakteres arcuk, sokuknak van "kislányos" frizurája vagy frufru (jól irtam?) és vékonyak de ennek ellenére nőiesek, nagy kidülledt szemeik vannak. Persze keveredtek afrikai bevándorlókkal, sok a barna bőrű. Nyilván amiket leirtam sztereotipia nem mindre jellemző.
júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
A franciáknál bűnrondák a nők, lehet hogy te ott szépnek.nezel ki!
júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Sokszor már önmagában az is önbeteljesítő jóslat lehet,hogy te mit hiszel. Ha te ezt elhiszed,hogy mondjuk franciáknak jobban bejössz,magyaroknak meg kevésbé,akkor eleve a hozzáállásod is más lesz egyikhez meg másikhoz és ezt ők is meg fogják érezni.
júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

"A franciáknál bűnrondák a nők, lehet hogy te ott szépnek.nezel ki!"

Ez legfeljebb poénnak jó, gyakorlatilag nem szélsőségesen más a felhozatal, aki itthon nem számít szépnek, az ott sem.

júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%

Lehet, hogy minden országban az a szépségideál, ami ott ritka?

De a "normális" férfiaknak mindenhol az ottani "átlagos" nők jönnek be.

Magyarországon pl. leggyakoribb a 152-168 cm magas, homokóra alakú, nagyon formás, rövidebb lábú nő.

Szerintem nyugatabbra ez meg ritka.

júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

"Persze keveredtek afrikai bevándorlókkal, sok a barna bőrű."

Milyen szép is, amikor valaki fajvédő weboldalak agymenéseiből szerzi az összes tapasztalatát...

A barna bőrűek, azok nem "afrikai bevándorlókkal keveredtek", hanem maguk az észak-afrikai bevándorlók. Ami a franciákat illeti, a déli régiók lakói körében esetleg látni egy kis mediterrán beütést (de még ott sem túl sok emberen, és nem többet, mint mondjuk egy átlag északolasz esetén), és ennyi.

júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!