Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen a legtöbb mai magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a legtöbb mai magyar (meg sok más nyugati országban) nő?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 11. 07:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2016. okt. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen. A normális nő ritka, mint a fehér holló, és az a kevés is mind foglalt.
2016. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Én is olvastam a cikket, és azon gondolkodtam, hogy vajon hol a búbánatos francban ismerkedhet, ha ilyen valóságshow néző agyhalottakba fut csak bele. Biztos, hogy nem egy helyre járunk. :)

Sem én, sem a barátnőim, de még csak a kolléganőim sem néznek ilyen szennyeket. Kb. egy szó nem igaz ránk abból, amit ő leírt. Ellenben tudunk normális témákról órákig beszélgetni, (kinek mi a normális...), amihez nem árt legalább egy alapvető műveltség. Sőt, olvasni is szoktunk, és kolléganőkkel rendszeresen cserélgetjük egymás közt a kedvenc könyveinket.


Igaz, nincs köztük (köztünk) egy szoliszökevény, hidrogénszőke, szilikonos cicababa se, nem járunk "dizsibe", és nem riszálunk egész hétvégén a helyi plázában.


Talán ennek köszönhető, hogy mindegyikünknek van párja, és ha véletlen összefutunk egy-két ilyen "mérnök gyerek vagyok átlag feletti fizetéssel" majommal, akkor körberöhögjük.

A férjemmel a hobbink miatt találkoztunk, mindketten szeretünk sziklát mászni és barlangászni. Gondolom ez a "mérnök vagyok átlag feletti fizetéssel" majom legfeljebb a netes társkeresők világában próbálkozik, vagy a "dizsiben".


Ilyenkor jókat tudok röhögni, mikor látom pár magányos srác próbálkozásait. Minden szolikövenyére rárepülnek, aztán csodálkoznak, hogy buta és csak a pénzre hajt. :)

2016. okt. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Az ilyenekről is írt, mint az utolsó. Akkora az arca... közben meg ha lemegy a bányába, feljön a szén!


A kérdésre pedig, hogy ilyen-e a LEGTÖBB mai magyar nő a válasz: IGEN.

2016. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Vannak ilyen nők is,igen,de messze nem mind ilyen.Csak ahogy ez a pasi leírja magát,ugyanaz sugárzik belőle,ami az általa megvetett nőkből:felszínesség és anyagiasság.Egyből azzal kezdi,hogy "álomfizetés" és "izmos testalkat",de a személyiségéről semmit sem ír(az,hogy művelt,nem a személyisége része).Akkor mégis mit vár?Ha ilyen felszínes,akkor felszínes nőkbe is fog botlani.


Ugyanilyen cikket lehetne írni a pasikról is,mert köztük is sok a divatmajom,az agyhalott,a felszínes,a "csak szexre megy" típus és még sorolhatnám.Mégis tudom,hogy nem minden pasi ilyen,csak sajnos sokan közülük és a nők között is.De sok a kivétel is,csak meg kell találni.

20N

2016. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

"A lehetőségek, ahol ismerkedni lehet az életben manapság: szórakozóhelyek, bárok, romkocsmák, koncertek, internet, konferenciák, céges rendezvények, munkakapcsolat"


Talán mert ostoba helyeken keres. Több 2 klub tagja vagyok ami a hobbiaimhoz kötődik, egyáltalán nem gond értelmes lányokat találni.

2016. okt. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

vannak ilyenek, igen, de szerencsére nem mind ilyen. Aki nem ilyen, nagyon népszerű, én is odáig vagyok egy olyan lányért, de örökre csak álom maradhat.

Pedig nagyon kis egyszerű, mégis nagyon szép, művelt, vidám, pozitív. Meg vannak érte őrülve sajnos. És nincs hatalmas melle, feneke, egyáltalán nem lehet tudni a fotói alapján, milyen alakja lehet ilyen téren.

Keresi kell, de nem b***zi fehér BMW-vel, így csak olyat talál, amilyet leír. A cikkíró se lehet egy géniusz, akkor mit vár?

2016. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

"Csak ahogy ez a pasi leírja magát,ugyanaz sugárzik belőle,ami az általa megvetett nőkből:felszínesség és anyagiasság.Egyből azzal kezdi,hogy "álomfizetés" és "izmos testalkat",de a személyiségéről semmit sem ír(az,hogy művelt,nem a személyisége része)."

Azért, mert tudja, hogy a személyiség egy nőnek sem számít.

2016. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A probléma inkább magában kéne keresnie. Egyből azzal olyan dolgokkal indít, ami egyébként is csak a ribiket hozza lázba, szóval nem értem ezt az erkölcsi prédikációt, amit próbált az írásával átadni. Ha maga is olyan intelligens lenne, és nem azok közé a nők közé tartozna, akikről írt, akkor meg se említette volna a fizetését, a beosztását, és végképp nem rak ki egy képet, amin egy bmw mellett pózol. Képmutatás ezerrel. Ugyanazt csinálja, mint a műcicivel és egyéb műdolgokkal kitűnni próbáló, tükör előtt pózolós plázacicák, csak épp ő a vagyonával és a sikereivel próbál kitűnni, nem a belső értékeivel. Ez a lyukvadásznak az aljasabb, árnyaltabb fajtája, mert elhiteti a nővel, hogy ő bizony nem a testéért szereti. De egy intelligensebb ember átlát a szitán.
2016. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

*problémát

*-azzal.

2016. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!