Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen a legtöbb mai magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a legtöbb mai magyar (meg sok más nyugati országban) nő?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 11. 07:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Persze, minden nő ilyen, és minden pasi is, ezért van az, hogy mindenhol csak magányos fiatal felnőttek mászkálnak.


Ja, nem, mégsem.


Kb. minden normális fiatal férfi és nő foglalt, aki pedig nem, az olyan is.

2016. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
#8 mert te biztos csak a személyiséget nézed egy nőben...milyen álszent vagy.Mindenkinek számít a külső,csak az nem mindegy,hogy mennyire.
2016. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is ilyen tapasztalataim vannak velük kapcsolatosan.
2016. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Ezt anno talán olvastam, amikor a Velvetre rakták fel... hát... már akkor is sírva röhögtem rajta. Én elég sok tök normális, kedves lányt ismerek, akikre egyik sem igaz a leírtakból. Plusz ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor az 1. pont külön vicces, mert basszus, tök mindegy, divat vagy nem divat, ha vkinek állata van, akkor felelősségel tartozik egy életért. Nyilván köré fogja szervezni az életét nagyrészt... aki ezt nem érti meg, annak tuti nem volt még állata (sőt nekem sem volt, de sztem nem egy atomfizika ezt megérteni).


Gyanítom, hogy a kedves férfiúnk is, mint sok más társa, a feltűnő, harsány nőkre indul be, meg az a lényeg neki ismerkedésre, hogy ne legyen egy gramm zsír se a csajon, legyen tökéletes samponreklámos hosszú hajzuhataga, tökéletes bőre, feszes melle, kerek feneke... egy percre sem gondol bele, hogy Zsuzsika már első látásra arcra is egy hótt buta, flegma "tündérke", aztán csodálkozik rajta, hogy jééééé, ez csak a Való Világot ismeri. Jééééééé, a márkás cuccokban flangáló modellcsaj pénzéhes. Meg minek megy oda egyáltalán ízléstelen, k...s csajokhoz, ha annyira nem kedveli őket... ja, azért, mert kiteszik a mellecskéjüket. Értem. Meg aztán csodálkozik rajta, hogy ezek a fajta nők szeretik a plázában múlatni az idejüket.


Céges rendezvényeken sem csak a karrierista beképzelt pénzimádó hülyep-k vannak, de nyilván ők a legfeltűnőbbek, mert tudják, hogy kell felöltözni meg kiállni... a pasas sem a szürke kedves egérkéhez megy ám oda (pedig az sem feltétlenül ápolatlan).

2016. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen kérdést feltevőket alapból kerülik a normális lányok.
2016. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"mert te biztos csak a személyiséget nézed egy nőben...milyen álszent vagy.Mindenkinek számít a külső,csak az nem mindegy,hogy mennyire."

Természetesen a külső is számít, de külsőre nekem a nők kb. 95%-a megfelel. Aki nem, az is olyanok miatt, hogy pl. nagyon durván kövér, vagy nagyon rövid haja van, tehát amin tudna változtatni. Továbbá nekünk férfiaknak van egy olyan tulajdonságunk, ami bennetek nőkben nincs meg: aki a személyiségével megfog, azt külsőre is szépnek látjuk akkor is, ha egyébként nem tartanánk annak.

2016. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

fm3cafe bzmeg... :D

ez ugyanazt csinálja, mint a gyakorisok, csak másik oldalon.

2016. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát ez elég béna. Én az ellentéte vagyok azoknak a nőknek, akiket ő leírt, imádok olvasni, művelt vagyok, nem nézek sorozatokat, nem lehet pénzzel megfogni, nem hiszek az ezotériában(vagyis inkább nem érdekel), tudok kommunikálni az emberekkel, és ezek mellé jól is nézek ki(de nem a szolis-műkörmös kategória). És sok ilyen lányt, nőt ismerek még. Annak, aki írta az egyik előző válaszolóra, hogy nagyképű, csak mert nem álszernyékedett, annak üzenném, hogy szerintem a büszkeség nem nagyképűség. Nyilván vannak negatívumaim is, de ugyanúgy, ahogy a cikkben a férfi büszke arra, amit kitartó munkával, önerőből elért, úgy én is az vagyok, márpedig a jellemem és az tudásom ilyen doglok. Nem fogom letagadni a jó tulajdonságaimat. A cikkbeli férfi problémája az lehet, hogy a stílusa alapján egy öntlet fäsz. A jó fizetésével, meg pozíciójával kezdi a bemuatkozást, végig magát ajnározza. Mert a nők ezt szeretik. Szerinte. Ezzel csak az a probléma, hogy a normálisat ezzel rögtön elriasztja. Akkor persze, hogy marad a szellemi selejt. Ha eddig erre nem jött rá, akkor ő maga sem egy észlény. Kinek kéne egy beképzelt, pénzzel meg magassággal menőző, megkeseredett pasi, aki meg van győződve róla, hogy minden nő hülye, csak ő a helikopter. Max. a pénzéhes nőknek, azok meg nyilván olyanok is. Azért ez nem túl bonyolult képlet.
2016. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!