Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy magyar férfiak körében nem vagyok népszerű, de egy adott másik országban nagyon is?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ezen, és nem tudok rájönni mi lehet a válasz.


Az egy dolog, hogy ott jobban érzem magam, lehet ez látszik is rajtam, de hogy ennyire szélsőségesen sikeres legyek ott, magyarok körében pedig nem, nem magyarázza.



Lehet, hogy létezik ilyen hogy van egy bizonyos ideál a magyar férfiak körében, más mint mondjuk a németeknél? (nem róluk van szó)


Vagy mi lehet az oka?


júl. 2. 22:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok formás, nagyon vékony vagyok, 158cm és 42kg. Viszont nagyon szeretek csinosan, elegánsan öltözködni, magas sarkút hordani, a hajam nagyon dús, kibontva hordom.


Nagyon gyakran kapok különböző megjegyezéseket, amik leginkább pejoratívak "megjött Sarka Kata" "beképzelt modell, hagyjad" (miután ignoráltam két fura srácot, akik erőteljesen bámultak a metrón)

"hercegnőm, lehet magának köszöni?" és hasonlókat..

júl. 2. 23:10
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Másik országban? Mi nemrég költöztünk másik faluba 50km-re az eredeti lakhelyünktől ahol a nővérem tökre népszerű volt a pasik körében, itt meg egyáltalán nem az.
júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%

13

Ja szegény francia lányok mind olyan rondák. Érdekes se szilikon mell, se feltőltött száj, se botox...

És azért egész türhető XD


[link]

júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%

Köztudott hogy bűnrandák a francia nők. Férfiasak, jellegtelen szemek. Még a szofi marci is egy átlag senki nulla arcal. Sose értettem mit vannak úgy elájulva tőle.

Mondjuk a magyar nők között rengeteg a szép nő, csak prolik, alpáriak. Mind tetkós pircinges fehér dorkós és egytől egyig mind műkörmös műpillás műszájas picsa.

Nem csoda hogy én se találok palit az ízléses kifinomult megjelenésemmel, mert a fenti tömegcucc a kelendő.

júl. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

15

Ja meg a szerénységeddel. 😂😂😂

júl. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól értem, akkor egyszerűen arról van szó, hogy Magyarországon néhány tuskó beszólt neked a metrón.

Franciaországban meg még nem. Ott kevesebb a proli, főleg mert gondolom ott a turistanegyedekben jártál.

júl. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy bunkón udvarolnak Magyarországon, nem azt jelenti, hogy nem vagy népszerű. Sőt... hiszen hát udvarolnak, még ha sértegetnek is, mert mégiscsak kimondta, hogy modellszerűnek tart. Annyi a különbség, hogy az átlag magyar férfi nem tud udvarolni, nagyigényűnek és beképzeltnek tart egy elegáns nőt (akit szívesen megkapna, mert tetszik neki, de azt vizionálja, hogy az összes pénzét elveszi... már ha van mit... szóval van, amikor az frusztrálja, hogy nem őt választaná az általa nagyigényűnek titulált nő, mert nincs pénze)... egy francia pedig kifejezetten értékeli az eleganciát.
júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
A leírtak alapján te egy vonzó lány lehetsz. Lehet, hogy a magyar környezetedben a férfiak nem hiszik, hogy lehet esélyük, nem is próbálkoznak vagy rosszul csinálják a flörtölést, a franciák meg ebben magabiztosabbak, vagy még inkább, rámenősebbek és ezért sikeresebbek.
júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

16 Nem erre céloztam a beszólásokkal. Inkább arra, hogy annyira ronda mégsem lehetek, hiszen visszajelzést kapok, bár alpári és nem a megfelelő emberektől, de ez bizonyítja hogy mégsem lehetek egy bányarém.



17 - 18 Ez lehet az oka.

júl. 3. 13:46
 20/24 A kérdező kommentje:
14 Én is úgy vettem észre, hogy ez a típus a kelendő.
júl. 3. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!