Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utcán lelehet szólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán lelehet szólítani idegen nőt?

Figyelt kérdés

júl. 1. 22:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18%

Hozzám volt , h az utcán jöttek oda férfiak.

Volt akinek megadtam a számom , aki meg nem volt szimpi , annak meg kedvesen mondtam , h van barátom.

júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
*Exemmel én is így jöttem össze
júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

2 pfff én akkor már mennyi bírósági ügyet csinalhattam volna


Bár nem ismerem a magyar jogrendszert, nem tudom hogyha bemegyek a rendőrségre feljelenti valakit hogy utánam jött az utcán akkor mi lenne


Valószínű egy nagy büdös semmi


Még fogdosásért is egy nagy büdös semmi van szerintem, meg valljuk be a nőnek sincs kedve egy héten 3x rendőrségre járkálni, amiért utána mentek az utcán

júl. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%

Le lehet, ha nem tolakodóan csinálod.

De így eléggé alacsony lesz a sikerrátád, mert a legtöbb nő nem számít rá.

Persze ha jól nézel ki, akkor így is sikereid lesznek. (Bár ha így lenne, akkor gondolom nem született volna meg a kérdés)

júl. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

Itthon még le lehet, nem csuknak le érte, bár nem érdemes.

Angliában pl. már más a helyzet, ott már bámulásért is lecsuknak a g.cibe, le sem kell szólítanod senkit. Mondjuk öröm az ürömben hogy ugyanott ha nőnek vallod magadat (amihez jogod van) akkor a női börtönbe kell zárjanak, és máris nőkkel szexelhetsz

Az az ország így az incelek új paradicsoma egészen addig amíg a női börtönök meg nem telnek férfiakkal

júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
Igen, de sikered csak akkor lesz, ha jól nézel ki. Ha nem nézel ki jól, akár fel is jelenthet zaklatásért.
júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
42%
Ha kulturáltan szólítod le (nem taperolod, nem fenyegeted, nem zaklatod), nem lesz belőle bírósági ügy. Ha a nő olyan hülye, hogy rendőrt hív, akkor körbe fogják röhögni. Az más kérdés, hogy nem feltétlen fogja elfogadni a nő a randira hívást, így csak akkor érdemes, ha tudod a visszautasítást kulturált ember módjára viselni.
júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Bármit lehet csak viselni kell a következményeket.

Szóval nem ajánlott, hacsak nem vagy baromi jó pasi. Bár ha az lennél nem kellene ilyen kérdéseket feltenned, mert alapból rád is nyomulnának a nők.

júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem, mert előrébb való a személyiségi jog, az önrendelkezés szabályai, az Alkotmány, a NER-szöveg.
júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz hogy büntetőeljárás induljon , kicsit több kell minthogy leszólítasz valakit az utcán
júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!