Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utcán lelehet szólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán lelehet szólítani idegen nőt?

Figyelt kérdés

júl. 1. 22:39
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
36%
Lelehet
júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bírósági ügy nem lehet belőle?
júl. 1. 22:46
 3/25 anonim válasza:
100%
le lehet csak nem ajánlott
júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Bírósági ügy nem, de verés vagy paprikaspray lehet belőle.
júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
38%
régen ha leszólítottál egy lányt együtt öregedtetek meg, manapság meg szexuális zaklató vagy és lefújnak paprikasprayyel ha rá mersz nézni egy nőre. megérett az emberiség a pusztulásra
júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

"régen ha leszólítottál egy lányt együtt öregedtetek meg"


Ezt te hiszed.

júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én aztán nem vagyok egy csajozó mester, de azért ha nem gerilla akcióval, hirtelen a semmiből akarsz a csak elé ugrani, akkor fogod látni hogy vevő e rád, ha miközben mész felé és kicsit nézed közben vagy undorodva néz rád vagy látványosan nem akar rád nézni akkor akció lefújva, ha szemez veled, elejt egy mosolyt is, ne adj isten mikor már 5 méteren belül vagy akkor elteszi a telefonját akkor mehet a leszólítás.

De mégegyszer mondom, biztos nem én vagyok a legjobb ember aki tanácsot adhat.

júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelme van
júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%
Én az egyik exemmel így ismerkedtem meg. Szóval le lehet. Bár azóta nagyot változott a világ.
júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Senior Séf ***** válasza:
63%
50 éve még úgy csináltuk, de a mai csajok sikítófrászt kapnának.
tegnapelőtt 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!