Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ország ahol nyitotta...

Van olyan ország ahol nyitottak az emberek és meg lehet szólítani idegen lányokat is az utcán?

Figyelt kérdés
Magyarországon sok a savanyú ember fiatalok,idősek egyaránt.Maguknak valóak,a buszon is látom sok embernek az az első dolga hogy berakják a fülükbe a fülhallgatót,nehogy hozzájuk szóljanak.Van olyan ország ahol nem olyanok az emberek mint itt?Ahol könnyen lehet barátkozni és könnyebben elfogadnak egy különc embert is?Ahol az emberek egymásra figyelnek és nem a telefonjukat nyomkodják éjjel nappal?
2020. márc. 15. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán valamelyik afrikai ország, ahol még nincs 4G. Az egész világon ez megy sajnos.
2020. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1-es de olyan lehangoló itt az embereket látni.Rossz kedvem van,kimegyek az utcára az emberek közé és még rosszabb kedvem lesz.Nem lehet kihez szólni:(
2020. márc. 15. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek, felül a buszra és várja azt hogy megszólíds? Mi az elvárás? Nyilván nem is vagyunk hozzászokva hogy emberek leszólítsanak minket, nem számítunk rá, így addig csinálunk valami lehetőleg értelmesebbet, vagy legalább szórakoztatóbbat, mint a buszkapaszkodó hintázásának bámulása :D


Egyébként engem szoktak leszólítani srácok, alapból tisztelen ha valaki ilyen bátor, és általában aki eljutott oda hogy odajön, az nagyon pozitív kisugárzású, innen már nem kell adonisznak lenni, ez bőven jó, minddel elmennék randizni, de van párom, szóval így igyekszem a lehető legkedvesebben vázolni a helyzetet, hogy máskor is odamenjen majd máshoz, mert ez szerintem egy szuper dolog.

2020. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3-as az ismerkedés is értelmes lenne.Ehelyett inkább előveszik a telefonjukat és azt nyomogatják,aki nem az is inkább csak meredve néz maga elé a többi emberre rá se néz.
2020. márc. 15. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

20 éves koromig Magyarországon éltem, majd egy évet Olaszországban, most pedig Hollandiában már két éve.

Ha egyedül utazok, akkor általában vagy pihenek, vagy olvasok, és országtól függetlenül (a három fent említett országon kívül más országokban legfeljebb pár hetet éltem, így azokra nincs olyan mély rálátásom), de az emberek mindenhol el tudják magukat foglalni valamivel, és nem idegenek pillantásait lesik. Nem értem, miért probléma számodra, ha valaki a telefonján zenét hallgat, filmezik, olvas, levelet ír, tanul, akármit csinál. Egyértelműen nem nyitott rád, így meg is kímélted magad az elutasítástól.

Az ember általában nem azért megy utcára, hogy ismerkedjen. A legtöbb ember jár közösségekben, és legtöbbször jobb preferál ezeken belül ismerkedni, hiszen van egy biztos alap, például egy érdeklődés vagy cél.

Az, hogy ki mennyire nyitott, abszolút nem ország függő, főleg, hogy minden országban élnek nem ott született polgárok (például én most Hollandiában).

Ha mindenképpen az utcán, tömegközlekedésen szeretnél ismerkedni, akkor nézd meg, hogy ki nyitott rá. Például, ha valaki szemezik veled vagy rád mosolyog, szívesen venné a közeledésedet. Ha épp mással van elfoglalva, nagy eséllyel észre se vette, hogy te is ott utazol vele.

Mellesleg, ha mondjuk eljutsz oda, hogy közelítenél egy lányhoz, az se mindegy, hogy teszed, de ez már egy abszolút eltérő kérdés.

Ismételten, ez nem ország függő. Ha az is lenne, és azt írnám, hogy Hawaii pont ilyen, akkor Hawaii-ra költöznél?

23/L

2020. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 grafno ***** válasza:
100%

Afrikában. Ott nincs pénz mobilra és fülhallgatóra és a fehér emberre is jobban figyelnek.

Szerintem magyarban is annyi a savanyú ember mint másutt. Miből gondolod, hogy valaki beszélgetni akar amikor melóba vagy találkozóra megy, esetleg színházba? Ha beszélgetni akarsz akkor olyan helyszínt keress ahol van erre érdeklődés. Nekem sem jutott eszembe még egy idősebb emberrel politikáról, esetleg történelemről beszélgetni sem az utcán sem tomegkozlekedesen. Az már utópisztikus lenne ha mindenki beszélgetni akarna a másikkal és minden jelentéktelen információ beakarna gyűjteni, mert tök felesleges.

Ha a lányok nem állnak veled szoba akkor lehet veled van a baj és nem különcnek kéne lenni. Jó megjelenés, humor, műveltség stb. lehet még gyúrni kell kicsit.

2020. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni utcai videókat a neten,a külföldiek ott is nyitottabbak,kedvesebbek szoktak lenni mint a magyarok.Itt sok a frusztrált,begyepesedett ember
2020. márc. 15. 12:47
 8/9 A kérdező kommentje:
#6-os de itt most nem a helyszín a lényeg.Egy besavanyodott embert ugyanúgy nem lehet megszólítani színházban vagy szórakozóhelyen mint az utcán.
2020. márc. 15. 12:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért "savanyúak a magyarok", azért mert a lányok nem szeretnének az utcán egy random ismeretlen férfival ismerkedni? Lehet, hogy nem érzi magát biztonságban, ha épp egyedül megy valahova és rányomulnak "barátkozás" céljából. Sok ismerősömmel ez rendszeresen megesik. Nem kötelessége egy nőnek sem napi szinten jópofizni minden udvarlójával. Ezt szerintem tiszteletben lehetne tartani.
2020. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!