Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos gyerekes nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos gyerekes nők miért nem bírják megemészteni, hogy szűkültek a lehetőségeik?

Figyelt kérdés

Manapság már szinte természetes, hogy valakinek elválnak a szüleik, mozaik családban nőnek fel stb. Nyilván az esetek többségében a nőhöz kerül a gyerek. Egy idő után az ilyen nők is elkezdenek társak keresni. Persze a férfiak többsége nem akar sem pótapuci, se balek lenni és aki megteheti az nem is áll össze gyerekes nővel. Ennek ellenére vannak olyan egyedülálló anyák, akik olyan kívánságlistát állítanak össze, mintha minimum 20 éves felső kategóriás szupermodellek lennének. Aztán ha nem kellenek a felső kategóriás pasiknak - akik szerintük járnak nekik - vérig vannak sértődve és másokat okolnak a saját nyomorukért, holott abban ők is vastagon benne voltak, hogy egyedül maradtak, hiszen egy kapcsolat mindig két emberes játszma.

Az ilyen nők mégis mit gondolnak, hogy majd egy magas, jókiállású, sikeres pasi fogja szponzoráni a kölykeit és lesni a kívánságait?



jún. 30. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
16%
"Attól, hogy valaki csúnya, még nem lesz normális." Attól még, hogy valaki nem jó pasi, miért ne lehetne normális?
jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
72%

#51

Lehetni lehet.

Csak automatikusan NEM következik belőle.

jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
11%
#52 Elég sokatmondó egyébként, ha valaki nem jó pasi, akkor rögtön csúnyának tartod...
jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
84%

#53

Olvasd és értelmezd, amit írtam...


Attól, hogy valaki nem jó pasi, nem következik belőle, hogy normális legyen.


Azaz, a külső nem fordítottan arányos a belső tulajdonságokkal.


(Sőt, a rosszabb külsejűek még sokszor gonoszabbak, mert a frusztrációjukat képesek kivetíteni arra az 1 nőre, aki szóba áll velük.)

jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

54 olvasd és értelmezd amiket írtam.

Mindig ki szokott derülni, hogy a "nincs normális férfi" alatt azt szokták érteni, hogy nincs olyan normális férfi, aki jóképű, jól néz ki és sikeres is egyben. Azt írtam, hogy biztosan vannak olyan érdeklődők szép számban az Ismerőseidnél is, akik normálisak, azonban nem néznek ki jól (ez számodra rögtön azt jelentette, hogy csúnya, pedig bőven van átmenet) Az állításomat továbbra is tartom, miszerint nagyon sok a független és normális férfi.

jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

Csak éppen az #52 és az #54 kivételével a többit nem én írtam.

Én semmilyen ismerősökről nem írtam...

jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
Okés, akkor tárgytalan. Sajnos félrevezető ez, hogy sok 4 pipás is ír például és nem tudni, ki melyik hozzászólást írta. :)
jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

#51 Mert akinek én válaszoltam, az nem erről hadovál.

Szerinte aki csúnya, az alapból csak normális lehet.Ezt kéne már vegre felfogni, hogy attól, hogy valaki ronda, még nem lesz automatikusan normális.Erről volt szó.

jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
#53 Mert te egy rusnya nőre azt mondod, hogy jól néz ki?
jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
18:48 Nem, de egy átlagos nőre sem mondom, hogy csúnya...
jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!