Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos gyerekes nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos gyerekes nők miért nem bírják megemészteni, hogy szűkültek a lehetőségeik?

Figyelt kérdés

Manapság már szinte természetes, hogy valakinek elválnak a szüleik, mozaik családban nőnek fel stb. Nyilván az esetek többségében a nőhöz kerül a gyerek. Egy idő után az ilyen nők is elkezdenek társak keresni. Persze a férfiak többsége nem akar sem pótapuci, se balek lenni és aki megteheti az nem is áll össze gyerekes nővel. Ennek ellenére vannak olyan egyedülálló anyák, akik olyan kívánságlistát állítanak össze, mintha minimum 20 éves felső kategóriás szupermodellek lennének. Aztán ha nem kellenek a felső kategóriás pasiknak - akik szerintük járnak nekik - vérig vannak sértődve és másokat okolnak a saját nyomorukért, holott abban ők is vastagon benne voltak, hogy egyedül maradtak, hiszen egy kapcsolat mindig két emberes játszma.

Az ilyen nők mégis mit gondolnak, hogy majd egy magas, jókiállású, sikeres pasi fogja szponzoráni a kölykeit és lesni a kívánságait?



jún. 30. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
66%

Nem tapasztaltam h szukulne a lehetosegem pasitalalas teren 🤣 sot inkabb azt veszem eszre h tobb jo pasi erdeklodik irantam mint a gyerekek elott. Volt aki megmondta h pont azert mert jo korban van a ket gyerek. Akkor voltak 4 es 6 evesek. O nem akar gyereket de szereti oket es ebben a korban mar jo veluk. A kisbabas koszak nem az o vilaga. De volt olyan pasik aki meddo es kisgyerekes not keres. Mert szeretne csaladot, viszont korban mar lassan kicsuszik belole. Volt aki csak szexet keresett majd fel ev mulva konyorgott az osszekoltozesert. O is imadta a gyerekeim. Volt fiatal idosebb tehetos es szegenyebb is. Vagyis boven volt valasztek.


Mar van ujra parom. Imadja a gyerekeket sajatjakent nez rajuk elso perctol. 3 eve vagyunk egyutt.

jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
20%
Olyan szinten ferfitobblet van tarskeresokon, hogy boven valogatjatnak az ilyen nok is
jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
16%

"ingyenélő tróger aki csak kivesz a kapcsolatból"



Mondja a gyerekes no, aki az ex kanit is pumpolja evekig, es kellene meg egy uj is, akit pumpolhat. Amugy van tukor otthon? :)



40F incel

jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
60%

Na, megszólalt az incel, akinek kapcsolata sem volt (nagy valószínűséggel nem is lesz), de próbál szakértőset játszani...


Messze jársz a valóságtól, több okból is.


(Nem a #3 vagyok, és nem keresek senkit, mielőtt jönnének újabb következtetések.)

jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
14%

"Senkinek nem kéne egy ronda ingyenélő tróger" A legtöbb nő önerőből nem tud összerakni egy házat. Az ismerősi körömben olyan gyerekes szingli nők vannak: vagy albiban lakik, vagy "megörökölte" a kecót a volt párjától.

Nekem is ilyen csajom volt most, van saját lakása, rettentő büszke rá, de amikor megkérdeztem, hogy miből rakta össze, akkor meg ment a hebegés habogás...

jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
80%

#15

Akiről ilyen kontextusban nyilatkozol, azzal minek vagy együtt?


(Egyébként idehaza én férfiakat se tudok többet, akik önerőből raktak össze egy házat. A halott nagyiét megörökölni, vagy ha apuék vesznek egyet neki, az nem ugyanaz...)

jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
78%
15 ha így is vergődnek(szerinted)akkor pláne nem kell nekik ingyenélő a nyakukba. A gyereket is sok fenntartani meg magukat is.
jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
45%

Engem nem kell eltartani es nem is az exkani lakasat "orokoltem" meg. Ahogy nagyiet sem. Sot apu sem rakta alam. Amim van osszekuporgattam vagy hitelt vettem fel. Garzonbol indultam amit felujitottunk csaladilag. Majd mikor osszejottem az exel es komoly lett a kapcsolat hazassag gyerek akkor adtuk el es vettunk nagyobbat. Az en lakasom, a megtakaritasim, plusz hitel. Az ex a hitelbe szallta bele mert hat hazastars. A tobbi az en penzem volt. Valaskor a fele lakast akarta elvinni. Persze h nem engedtem. Becsulettel ki lett szamolva h a 4evnyi hitelbol mennyi jar neki vissza azt megkapta. (Ebben a csaladom segitett) onnatol egyedul fizettem a hitelt a tartozasom es minden mast. De ehhez az kellett h egy szereny csaladban nojek fel ahol a takarekoskodas fontos. Es az h torekedjek a jo tanulasra es jo piackepes diplomara.


A pasival szembe anyagi teren annyi az elvaras h amennyit en fel tudok mutatni. Nem kell forintra pontosan. Nem erdekel ha garzonba lakik de onnalloan ( tolem lehet hitesel az alberlet is) lakjon. Nem erdekel ha 10+eves a kocsija - spec nekem is 10 eves.

Annyi fizetese legyen amibol eltartja magat es tud megtakaritani. Ha havi10e akkor annyit.


Azt gondolom 35 felett ez nem nagy kihivas. A kollegaim ezeket mar 30 evesen hozzak.


Nem kerek es nem varok el tobbet.

jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
16%

Nem szeretik a gyereket?

Nekem nem egy exem kivolt attol hogy nem vonom be a gyerekkel az életembe, nem engedem a gyerekkel lenni, nem viheti el nelkulem a gyereket sehova, es nem lehetnek kettesben se és semmi köze nem lehet a gyerekemhez.

Van amelyik ex a gyerek iskolájához jár a hátam mögött csokikkal csábitgatni. A tanítoknak is szolva lett hogy semminemű kapcsolattartást nem engedélyezek, mert a hülyék engedélyem nélkul leengedték a portára mikor az exem odament.


En pont nem azt veszem észre hogy a gyerek lenne a bajuk hanem forditva van bajuk. Hogy semmi közük nem lehet hozzá. Nem az apja. Egy senki ilyen tekintetben.

jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
5%

16-17, nem megy a szövegértelmezés... azt írtam VOLT. ;D


"Egyébként idehaza én férfiakat se tudok többet, akik önerőből raktak össze egy házat. A halott nagyiét megörökölni, vagy ha apuék vesznek egyet neki, az nem ugyanaz..." - én ismerek rengeteg ilyet. Van vállalkozása, pénze, a nő meg csak bele akart ülni a készbe.

jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!