Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, egy kövér lányt/nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy kövér lányt/nőt, csak jobb lehetőség hiánya miatt hívtok el randizni/ választotok társnak vagy tényleg alakulhat ki vonzalom is?

Figyelt kérdés
jún. 20. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Vannak hájfétisesek is szépszámmal, ők eleve őszintén vonzódnak a kövérekhez.

Akik pedig nem vonzódnak hozzájuk, azok akkor sem állnak le kövér nőkkel ha már a falat kaparják kínzó kangörcseikkel hiányukban

Szóval amit kérdezel az egyszerűen egy kérdésbe csomagolt hamis állítás

jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg alakulhat ki, nem csak a külső számít, a kedvesség fontosabb.
jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Sok férfi között mozgok.

Nagyon rondán beszéltek erről a dologról.

Hogy volt az az éhség amikor már a kövér nő is jó volt, és hasonló csúnya dolgok szép számmal..

jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Olyan nőt, aki taszít semmilyen körülmények között nem hívnék el randizni. És nem azért, mert felszínes vagyok, hanem mert qrvára nem lenne korrekt a csajjal szemben sem.
jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

#3

Ez magasfokú igénytelenségre vall, és ami szánálmas, hogy erre jópár fazon még büszke is.


Félreértés ne essék, nem az az igénytelenség, ha valakinek bejönnek a kövér nők, és lefekszik velük.


Hanem mikor degradál, ócsárol valakit az ember, aki nem tetszik neki, de azért megdugja...


És a legrosszabb, mikor itt megy a rinya pl a gyakorin, hogy a nők miért válogatnak annyit. Holott ez nem válogatás, csak a nők többsége igényesebb ezeknél a nyomorékoknál, és nem fekszik le olyannal, aki amúgy taszítja.

jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

"Holott ez nem válogatás, csak a nők többsége igényesebb ezeknél a nyomorékoknál, és nem fekszik le olyannal, aki amúgy taszítja."

Azért hagyhatnánk ezt a femináci dumát, ennyire a férfiak többsége is igényes, tapasztaltam már én is, nem csak a netről hallani

A férfiak többsége sem dug meg akárkit

jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%

Az egyetlen eset amit hallottam ilyenröl az egy olyan eset ahol a férfi öntudatlan részeg volt.

Akkor előfordulhatnak ilyen balesetek, de józan ésszel nem jellemző hogy a kangörcs által irányítva beérje taszító nővel is a férfi

jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem mondanám. Se a férfiakra, se a nőkre nem jellemző az hogy olyan ember felé közeledjenek vagy feküdjenek le vele akihez nem vonzódik és taszítja. Sok esetben nehéz is lenne, mert ha nincs meg egy minimális vonzalom fel se áll például. Biztos vannak olyan izolált esetek hogy valaki tényleg csak azért fekszik le kövér nővel mert "lyuk az lyuk", de ezek az emberek meg pont nem az igényességükről lesznek híresek, feltételezem. Itt most nem a kövérségre mondom ezt persze, hanem a férfira.

Szóval, ha kövér nőként megközelít egy férfi és udvarol, érdeklődik felőled akkor nagy eséllyel eleve azért teszi mert vonzónak is talál, úgy ténylegesen. Hogy ha egy egyébként igényes és normális férfiről beszélünk, legalábbis. Ez meg olyan hogy ízlések és pofonok, bőven vannak olyanok akiknek pont ez jön be.

jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#6

Akikről a #3 írt, mégis hova sorolandó?


(A #4 teljesen korrekt volt, ez lenne a normális.)

jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én szeretem az ilyen nőket mivel én sem vagyok kis darab. Úgyhogy engem vonzanak az ilyen nők
jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!