Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, egy kövér lányt/nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy kövér lányt/nőt, csak jobb lehetőség hiánya miatt hívtok el randizni/ választotok társnak vagy tényleg alakulhat ki vonzalom is?

Figyelt kérdés
jún. 20. 23:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Sok kövér nő így gondolja, mert a férfiak elvették a maradék önbizalmukat is.

Hallottam olyanokat, hogy csak azért dugtam meg, mert nem volt más......

jún. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

nehezen alakul ki vonzalom sorry, a test is fontos ahhoz, hogy ha ránézel valakire akkor beindul a bizsergés feldobodnak a hormonok.

Na ez egy önmagára nem adó /kivétel a betegségek miatti túlsúly/ testével nem törödő személlyel hogy létesitesz szexuális kapcsolatot, ha egyesülsz vele átveszed mindféle szellemi-testi "baját", de sokan ezzel nincsenek tisztába.

jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azért hívtam el, mert a képeken nem látszott, hogy kövér. De ennek ellenére kedves volt, kialakult vonzalom, mondjuk nem tartott sokáig.
jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van, aki kis felesleggel is undorítóan néz ki, van aki pedig még sokkal is rohadtjól. Találkoztam már Pesten olyan kövér csajjal, aki top sminkkel, körömmel, hajjal jött el és meztelenül is gyönyörű volt.
jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
27%

Volt egyszer egy lány, túlsúly is volt, szépnek sem mondható...


a nagyszüleinek hatalmas nyaralója volt a Balatonon és kisebb Horvátországban.


4 hónapig együtt voltunk, full ingyen volt minden.

Habár nehézkesen állt fel így bogyó kellett hozzá.

jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Sok kérdés szólt mostanában erről.Én az extrém kövér nők rajongója vagyok,s nem kérdés kit választanék,ha sovány és kövér közül kellene választani.

Fiatalabb koromban,ha buliba mentünk, mindig a legkövérebb lánnyal kezdtem ki.A "jó alakú" nők nem hoztak lázba,bezzeg az extrém nagyok....

jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
A férfiak többségének minden lehetőséget meg kell ragadniuk, de egy molett, nem súlyosan elhízott nő igenis vonzó. :)
jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a súlyosan elhízott nő vonzó igazán.Tudom,hogy ez furcsa,de ez van.
jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Vonzalom miatt.
jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm már 80 kg felett volt, mikor össze is jöttünk, 165 centihez, tehát látszódott messziről, hogy mi a helyzet. Munkahely révén ismerkedtünk meg, és nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak. Kezdődött a flörtölgetés, próbálkozás, és igen, nagyon elkezdett izgatni. Már 4 éve együtt vagyunk. Hozzáteszem, én korábban is felfigyeltem már a kövér csajokra, és volt is kövér szexpartnerem előtte is, de nem kifejezetten az ilyenekre utaztam. Viszont most több év után kifejezetten hiányérzetem lenne, ha egy vékony csajra kéne leváltsam.
jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!