Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingoltam egy pasit taktikából 2 napra, akit Tinderen ismertem meg, hogy teszteljem, hogy tényleg akar-e engem, viszont miután visszaírtam neki, már többet nem nyitotta meg az üzenetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tinderről átmentünk Instagramra, ott már elég előrehaladott témákban beszéltünk, viszont nem hívott el randizni.


Gyanús lett ezért gondoltam tesztelem, és amit írt 2 napig nem nyitottam meg. Ezek után válaszoltam neki, azóta meg róla nem hallani.


Mit tegyek? Hívjam fel hanghívásban?


tegnapelőtt 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Pasi helyében szóba se állnék veled Te liba
tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
A tesztelgetésnek megvan az a kockázata, hogy elcsesződik a dolog. Az emberek nem repülőgépek,akiket tesztelni kell. Miért nem dobtad be te a talit? Ma már ezt bárki bedobhatja, a taktikázást viszont mindenki utálja.
tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon jól tette hogy ezek után otthagyott! Remélem már tartalékba se fogja megnyitni újra az üzeneted, és főleg nem szóbaállni veled, mert levágta hogy mire ment ki a játék. És hogy mit tegyél kérdező? Talán hagyj fel a tesztekkel és játszmákkal minél előbb! Érző emberi lényekről van szó, ha eddig nem tünt volna fel neked...
tegnapelőtt 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Letesztelted, és kiderült, hogy nem igazán érdekled. Ez van.
tegnapelőtt 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Bizonyos kor és értelmi szint felett nem csinálunk ilyeneket, kedves Kérdező!
tegnapelőtt 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Van erre egy angol kifejezés: Play stupid games, win stupid prizes.
tegnapelőtt 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Növessz gerincet.
tegnapelőtt 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Visszanyalt a fagyi?

Ha 2 napra eltűnsz szerinted mire gondol a másik fél? Hogy le se sz@rod, esetleg van más akivel szintén kavarsz és a másikat választottad. Ha pedig visszajösz akkor én azt hinném, hogy mégsem jött be a másikkal így újra jó lettem. Na ezek után nekem biztosan írhatnál. Le is tiltanálak. Megmagyarázni meg nehéz, nem hinném el én sem, hogy egy jól alakuló dolgot tesztelés miatt felrúgsz.

tegnapelőtt 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező hibázott, sajnos előfordul ilyen. Engem sokkal jobban zavar ez a sok angol szó, amit beleerőltetnek a nyelvünkbe, ami például a kérdésben is olvasható.
tegnapelőtt 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Muszáj így, mert ha azt mondaná 2 napra szellemmé vált, akkor a modik átraknák az ezoterika rovatba a kérdést.
tegnapelőtt 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!