Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingoltam egy pasit taktikából 2 napra, akit Tinderen ismertem meg, hogy teszteljem, hogy tényleg akar-e engem, viszont miután visszaírtam neki, már többet nem nyitotta meg az üzenetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tinderről átmentünk Instagramra, ott már elég előrehaladott témákban beszéltünk, viszont nem hívott el randizni.


Gyanús lett ezért gondoltam tesztelem, és amit írt 2 napig nem nyitottam meg. Ezek után válaszoltam neki, azóta meg róla nem hallani.


Mit tegyek? Hívjam fel hanghívásban?


jún. 29. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha reális időn belül nem hívott el randizni, akkor lehet, hogy őt sem érdekelted komolyan.


Amit meg csináltál, az meg nem taktika, hanem játszmázás. Fogadd el, hogy visszanyalt a fagyi, és lépj tovább, miután levontad a tanulságot.

jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Inkább tanulj belölle, őt meg hagyd békén..
jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
2 nap mulva fog irni valszeg.
jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok

Es most büszke vqgy magadra?

jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó beteg egy agyad van. Ezt mi kinőttük 12 évesen, de hát...
jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nőként azt gondolom, hogy egyikünk sem kísérleti patkány. Kapcsolatot keresel vagy játszmàt?
jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tic tac. Ez az én taktikám.
jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!