Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az probléma hogyha sosem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma hogyha sosem lesz párkapcsolatom, mert túlságosan félek az elutasítástól(amiben biztos vagyok,mert ronda vagyok), és emiatt nem is próbálkozok hogy ne érjen kudarc?

Figyelt kérdés
25/F

tegnapelőtt 15:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Senkit nem érdekelsz.
tegnapelőtt 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Pasi vagy, a kutya sem fog törődni veled.
tegnapelőtt 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Egyetértek. Sosem lesz párkapcsolatod.
tegnapelőtt 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem veszítesz semmit, ha nem próbálkozol, ma a 16-18 éves, magas, szép arcú, modern frizurájú genetikai csúcskatóriás tinisrácok kellenek a nőknek, ha ettől messze vagy, nem is érdemes próbálkoznod.
tegnapelőtt 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

#1 #2 Milyen kedvesek vagytok.


Kérdező, persze, hogy probléma, de teljesen normális dolog és nagyon jó oka van ennek. A 25 éves kor a legtöbb férfi számára egy vödör szarral ér fel párkeresés szempontjából. Mármint az átlagos férfiaknak. Ilyenkor még nincsenek készségeik, nincsen stabil anyagi helyzetük, külsőleg is egy csomó férfi még gyereknek néz ki 25 évesen. De a jó hír az, hogy ennél már csak jobb lesz, ha tovább folytatod a munkát. Dolgozz magadon, járj el edzeni, vállald be a túlórákat, spórold meg azt a pénzt és később, 5-10 év múlva az életed jelentősen javulni fog, az önbizalmad is megnő majd, de a munkát most kell beletenni, ezt nem lehet megúszni, mert vagy most fogsz héderezni és később szívsz az életben, vagy most megteszed, amit kell és később megköszönöd magadnak a türelmet és a kitartást. Sajnos a többség az első kategóriába tartozik...

tegnapelőtt 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Senior Séf ***** válasza:
82%

Légy olyan kedves, kérdező, áruld el, mi a ménkű történik, ha elutasítanak? De tényleg! Rád dől a ház?

Nekem fénykoromban 6-8 próbálkozás jutott egy sikeres ismerkedésre. Ki lehet számolni, hány fiaskót szenvedtem el a közel 50 kapcsolatomig. Na és? A kitartás férfias erény.

tegnapelőtt 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez a 4es full elvetemült, ezzel valami nincs rendben az kva élet.
tegnapelőtt 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
egyedül élni sem katasztrófa. Ha nem tudod teljesíteni a női rajtengedélyt? Akkor engedd el
tegnapelőtt 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Milyen kedvesek vagytok.


Kérdező, persze, hogy probléma"


Miért lenne probléma? Csak nyávog. Senkit nem érdekel, kinek van kapcsolata.

tegnapelőtt 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj 5-ös ennyi bullshit szarságot összehordani.

Ha emberként nem vagy érdekes 25 évesen akkor 30,40,50 éves korodban sem leszel az. Leszarja mindenki hogy túlórázol és hogy milyen a valós anygi helyzeted. A LÁTSZAT és a külsőségek a lényeg, semmi más. Nézzél ki jól, legyél magas, legyél nagypofájú dumagép, törtető, és az látszódjon, hogy van pénzed.

Meg mi ez a gyereknek néz ki szöveg? 22-23 éves korom óta kopaszodom és úgy néztem már 25 évesen is mintha 40 lennék. Óriási hátrány. Minél fiatalosabb valaki annál sikeresebb lesz.


"5-10 év múlva az életed jelentősen javulni fog, az önbizalmad is megnő majd, de a munkát most kell beletenni"


Nem fog javulni, csak romlani fog. A külső biztosan, főleg ha tényleg ilyen prolámval szembesül valaki, mint a kopszodás, ami ellen k*vára nem lehet mit tenni. Meg ne is haragudj, de ilyenkor kell kapcsoaltban lenni, csajozni, kipróbálni dolgokat, amíg fiatal és életerős az ember. Minél idősebb valaki, annál több a probléma. Egészségügyi gondok is egyre inkább megjelennek, illetve a jó karrier általában nagyobb felelősséggel is jár, kevesebb energiája, ideje lesz az embernek. Ráadásul már kezdenek megszűnni az ismerősi, baráti, haveri körök általában vagy sokkal inkább szétszélednek az emberek.

Alapból amíg valaki középsuliba, egyetemre jár SOKKAL könnyebb ismerkedni, mivel kényszeresen ösze van zárva egy csomó hasonló koró ember. Felnőttként csak nehezebb lesz ez sokkal. Akinek fiatal korában nem ment, később se fog jó eséllyel, mert a lehetőségek csak beszűkülnek.


30 éves vagyok, soha nem éreztem ennyire nyomorultul magam. Van pénzem, van munkám, van saját lakásom, nyarlóm, vannak hobbiaim, vannak barátaim, haverok, ismerősök, vannak közös programok, de ettől még leszarnak a nők. Szarul nézek ki és főleg akkor durva ezt észlelni, amikor visszanézem régebbi fényképeim, extrém durva a különbség.

A külső a legfontosabb, soha ne hagyjátok leromlani a külsőtöket, csak ez a lényeg, semmi más.

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!