Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is jár vagy járt hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jár vagy járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

A napokban önvizsgálatot tartottam egy olyan társkereséssel kapcsolatos problémára, amely most nagyban meghatározza a jókedvemet, ugyanakkor ambivalens érzéseket vált ki belőlem, részletezem.

Az egyik hölgy kollegámmal kezdünk nagyon jóban lenni, gyakran viccelődünk, gyakran érintjük a szexualitást, szexizmust és a másik anyjába való elküldést a polyénjainkon, holott neki párja van, akivel nem mellesleg együtt dolgozunk. Ez önmagában adja magát, hogy komolytalan az egész, viszont sok esetben számomra ez nagyon is komoly és elkezdtem valós érzelmeket is táplálni felé, azaz csak a színjátéka felé, mely minimális szinten sem érinti a valóságot. Hogy párhuzamba hozzam a külsőségével, nem az én típusom, személy szerint nem tetszik, mégis ilyen hatással van rám. Ha mindez nem lenne elég, viszonylag komoly identitásválsággal és egyedüllétre való vággyal küzdök, melybe aligha fér bele egy esetleges párkapcsolat, mégha ennek valószínűsége ebben az esetben minimális is. Úgy érzem, mintha minden pillanatban egymásnak feszülne a biológiai-és az egyéni érdekeim, törekvéseim. Hogy érzékeltessem, mekkora baj van a fejemben, tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy ez a puszta csipkelődés és nevetgélés a kolleganőmmel, mégha néha túlmegy bizonyos határokon, pusztán egy feszültségoldó, egymás jókedvét boostoló, de egyáltalán nem komoly játék, és mégis milyen messzemenő következtetést voltam végigfuttatni elmémen. Olyan személyiséget vettem fel eme játékhoz, mely nem én vagyok, és van pofám(!), van pofám azt mondani, hogy engem önmagamért szeressenek vagy utáljanak, én nem játszom meg magam, én otthon is ilyen vagyok. Milyen mély és önmarcangoló gondolatok előzték meg azokat az egyszerű, pusztán egymást csípkedő mondatokat, hogy "Itt is elnyomás alatt vagyok, asszony, otthon nem elég?!", "Utállak, mert tegnap nekem kellett pelenkázni a gyereket!", "Előveszem a bőrszíjat és felültetlek a combomra, ha mégegyszer ezt csinálod!"

Ezen, szituációból adódóan vicces összeszólalkodásoknak abban a pillanatban el kellett volna felejtődniük amint azok kimondásra kerültek, én meg valódi értelmet adok nekik több nap elteltével is. Mi a fasz van velem, sorstársak, segítsetek.



jún. 25. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az a kiindulópontja, hogy hiába nem fér el az életedben a szerelem - ezt ésszel tudod - a szívednek/lelkednek nem tudsz parancsolni - a kolléganővel kompenzálsz!

Nem vagy aromantikus, aszex és sem homoszexuális így a munkatársad aki nő - igazából nem jön be mint ellenkező nemű - a levezetési pont.


Fogd fel, hogy csak kivetíted rá az érzéseid amelyek a tátongó űrből alakultak ki és ha lehet ne nagyon hülyülj vele mert rossz vége lesz ha nen nem sikerül észbe vésni, hogy hamisak az érzélmeid.

jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
81%
Rutintalan vagy, és minden nőre csak nőként (potenciális partnerként) tudsz tekinteni.
jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nyugi kérdező, még életben vagy. Egyszerűen csak az van, amit Séf úr ír, sajnos ha átlépitek a határt, akkor ez lesz. Jó a munkahelyi légkör, de ha átmegy egy határon, ami már átment, akkor ez lesz belőle, hogy az egyik fél elkezd többet érezni. Amúgy ez a normális emberi reakció ilyenkor.

Vegyél vissza, vagy próbáld kicsit ignorálni a csajt, mert így nagyon befogod vinni magad az erdőbe és nagyon nehezen fogsz kijutni belőle.

Egy idő után már átmész torzba, mire hazaérsz már a fantáziáid, a belső hangjaid is csak a nő körül fog mozogni, párbeszédet, helyzeteket fog generálni az agyad, úgy, hogy egyedül vagy a lakásban, és az agy hihetetlenül betudja tekerni az embert.


Szóval ezt kerüld el, hanyagold ezt a nőt. A nők teljesen más építmények mint a férfiak, a nő ezer százalék, hogy az égvilágon semmit nem lát bele ezekbe, mert neki ez csak vicc, humor stb.


Szóval szerintem kezdj el komolyan elhatárolódni ettől, vagy, mond meg neki, hogy dugnál vele, vagy legyen köztetek párkapcsolat, vagy lehetnél neki a szeretője a pasija mellett, 50-50 vagy összejön vagy nem, de egy ilyen állítással ha elé állsz, akkor vagy lesz belőle valami, vagy végleg eltaszítod.


Nincs mit vesztened. Mindegyikből csak jól jössz ki, mert ha ő "dob" te szabadulsz ettől, ha meg belemegy, kapsz puncit.

jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ha ennyire ràfüggtél, àllj elő a farbàval, aztán maximum elküld a francba.

A bizonytalansàgnàl nincs rosszabb.

jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszönöm az előítéletektől mentes kommentjeiteket! Valóban még nincs sok ilyen jellegű tapasztalatom sem gyakorlatom a témában, de igyekszem.

Mivel nem vagyok olyan, aki ráutazik mások párjára, hiába érződik a kérdésemből ennek ellentéte, így az utóbbi tanácsokat nem fogadnám meg :)

Köszönöm az értékes időtöket, melyet egy random internetes arcra fordítottatok :)

jún. 26. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!