Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok olyan embert ismertek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan embert ismertek aki szintén hasonló cipőben járhat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy férfiként nem voltam soha a lányok kedvence, sőt inkább taszítottam őket ilyen iskolás korszak végéig. Aztán volt 1-2 komoly kapcsolatom de mind neten alakult konkrétan írásban kezdődött a másikat nem látva abszolút csak belső értékekből indulva.

Olyan típus vagyok aki külsőre teljesen átlagos, és mellé kb nulla a férfias kisugárzása. Ez megjelenik olyan formában, hogy nincs olyan kép amivel akár véletlenül is el tudnám “adni magam”. Személyesen pedig teljesen átnéznek rajtam a nők vagy ha nem is átnéznek akkor érzem azt a taszító erőt. Nagyon prolin fogalmazva én vagyok az, akire nem tekintenek a nők még viccből sem egy lehetőségre. Amikor tudat alatt nem tudják elképzelni, hogy ez a srác aztán úgy elkapná a seggemet, hogy csak na. Értitek.

Az öltözködésem sem b#zis, a hobbijaim is férfiasnak mondhatók de valahogy kifelé olyan semleges vagyok mint egy épp hormonkezelés alatt álló nemváltó.

Amióta csak is kizárólag tindert meg hasonló jóságokat használ mindenki és a belsőmmel nem tudom eladni magam, nulla lehetőségem van.

Nem panaszkodás meg sírás áll a hátérben csak mint valahol belül egy kis szikrája a dolgoknak. Jól érzem magam egyedül is szóval nem a kétségbeesés ihlette a kérdést. F30+


2023. jún. 9. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, persze. Gimiben, egyetemen és a mostani irodai munkahelyemen is ilyen a férfiak egy jelentős része. 50%? 70%? Ezt így nem tudom, de elég sok. És igen, lehet hogy a többségük nem szó szerint szűz és életében egyszer vagy ötévente összejön nekik egy barátnő vagy csak szex mégis, de nyilván sosem voltak komoly szexuális tapasztalataik, mint a férfiak egy nagyon vonzó kisebbségének. Meg pont ugye fiatalon, tehát a legmeghatározóbb korban marad ki nekik a lényeg. Aztán nagyon sokan próbálnak köztük kimaxolni legalább egy karriert és jó pénzt keresni, akkor aztán tudnak talán találni nőt 25-30 felett. Szomorú. A barátaim, haverjaim egy jelentős része is ilyen kategória, abszolút ismerem ezt a típust. De én sem elítélésből mondom ezt, nyilván egyrészt nagyon sokat számítanak ebben születéskori adottságok.
2023. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az adottságokkal egyet értek talán még a környezet meg a férfi példa ami tud ezen alakítani.

Akkor nincs baj. 😄

2023. jún. 9. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Az a baj legtöbb ember annyira autista (ezt most nem rád értem), hogy azt sem érti, hogy születéskori és gyerekkori szocializációs adottságok IS belejátszanak ÉS változtatható dolgok IS belejátszanak. Manapság csak ez a baromság megy, hogy mindenki saját magának köszönhet mindent az életében, a jót és a rosszat is. De nyilván nem, mert ezek hogy milyen arcberendezéssel születsz, milyen magasnak születsz, milyen normális és gazdag családba születsz, milyen gyerekkori szocializációd van, mind szintén óriási mértékben beleszámítanak abba, hogy milyen életed lesz felnőttként. De a legtöbben manapság ezt szeretik tagadni, mert valahol szörnyű és sötét belegondolni és egysíkú módon azt erőltetik, hogy minden csak rajtad múlik.
2023. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de meg kell tanulni előadni magad, magabiztosnak, érettnek lenni és akkor több esélyed van.
2023. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mutatnál magadról egy képet?
2023. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyenek. Te az a lassú víz partot mos típus vagy. Első szerelmem egy magas, vékony, tyúkmellű fiú volt, előnytelen külsővel. Barátságból.lett szerelem. Soha nem volt első latasra sikeres a nőknél, de ha az ember megismerte, akkor megszerette. Kollégám ugyanez. Alacsony, pocakos, kopaszodó. Mindig furán néznek, ha meglátják a gyönyörű feleségével. Együtt dolgoztak az előző munkahelyükön és lassan egymásra találtak. A két említett pasit nem hiszem, hogy manapság sokan húznák jobbra a Tinderen.
2023. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
6. Azt a sztorit is meséld el, hogy 2 ilyen emberre jut 10 másik, amelyiknek nincs ennyi szerencséje és egyedül éli le az életét, vagy ahogy mondtam majd idősebben talál valakit, amikor a fiatalsága és a legszebb évei elmúltak. Mert ennek a mézes-mázas álomvilágnak a nyomatása nagyon megy, csak a szerencsés kisebbség életén kívül mást a legtöbben nem hajlandóak tudomásul venni, vagy ha igen, akkor megy egyből az empátia nélküli hibáztatásuk.
2023. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen ember van. Olyan helyen dolgozok, ahol sok férfi fordul meg, én a jó felét ilyen típusnak tartom.
2023. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7, sajnos ha valaki olyan típus, hogy csak úgy tud hódítani, hogy ha közelebbi ismeretségbe kerül a leendő parjával, annak szüksége van némi szerencsére, hogy alkalma legyen megismerni. Elhiszem, hogy sok olyan van, aki egyedül él ugyanezekkel a feltételekkel. 6-os voltam. A kérdesre válaszoltam. Sokan vannak ilyenek, akik ugyanebben a cipőben járnak, mint a kérdező.
2023. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Marcus 93 ***** válasza:
Hadd segítsek neked, mert én is "benne vagyok a témában". Ha 1-2-3 100.. ilyen alkalmad volt, akkor azt mondhatjuk reprezentatív mintának. Engem, téged, sok más férfit nem akarnak a nők, ezért nem kell őket gyűlölni, haragudni rájuk, bántani őket, ha nem, hát nem. Vedd tudomásul! Fogadd el úgy, mint azt, hogy matek tanár sem lehetsz, mert nem értesz hozzá. Ezt el tudtad fogadni igaz? Ez sem más. Könnyebb lesz a lelkednek. Gondold át.
2023. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!