Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok olyan embert ismertek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan embert ismertek aki szintén hasonló cipőben járhat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy férfiként nem voltam soha a lányok kedvence, sőt inkább taszítottam őket ilyen iskolás korszak végéig. Aztán volt 1-2 komoly kapcsolatom de mind neten alakult konkrétan írásban kezdődött a másikat nem látva abszolút csak belső értékekből indulva.

Olyan típus vagyok aki külsőre teljesen átlagos, és mellé kb nulla a férfias kisugárzása. Ez megjelenik olyan formában, hogy nincs olyan kép amivel akár véletlenül is el tudnám “adni magam”. Személyesen pedig teljesen átnéznek rajtam a nők vagy ha nem is átnéznek akkor érzem azt a taszító erőt. Nagyon prolin fogalmazva én vagyok az, akire nem tekintenek a nők még viccből sem egy lehetőségre. Amikor tudat alatt nem tudják elképzelni, hogy ez a srác aztán úgy elkapná a seggemet, hogy csak na. Értitek.

Az öltözködésem sem b#zis, a hobbijaim is férfiasnak mondhatók de valahogy kifelé olyan semleges vagyok mint egy épp hormonkezelés alatt álló nemváltó.

Amióta csak is kizárólag tindert meg hasonló jóságokat használ mindenki és a belsőmmel nem tudom eladni magam, nulla lehetőségem van.

Nem panaszkodás meg sírás áll a hátérben csak mint valahol belül egy kis szikrája a dolgoknak. Jól érzem magam egyedül is szóval nem a kétségbeesés ihlette a kérdést. F30+


2023. jún. 9. 14:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#5 nem nagyon készül rólam kép de itt most ennek nincs is jelentősége.


#10 félre érted, nincs semmi baja a lelkemnek és ezért nem gyűlölöm a nőket. Nagyon is tisztában vagyok magammal és az értékeimmel.


Többen megértették köszi a hozzászólásokat!

2023. jún. 9. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!