Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt/van hasonló cipőben? Hogy sikerült változtatni a helyzeten?

Figyelt kérdés

Röviden, az ismerkedéseim rendre abba a zsákutcába futnak, hogy előbb vagy utóbb jön más, és inkább vele folytatják, alakítanak ki kapcsolatot.


Kicsit hosszabban. Szeretném megérteni mi lehet a probléma, mert sajnos a visszajelzések nem segítenek. Barátok, ismerősök szerint kedves, okos, szép lány vagyok, a "normális" kategória. Igen, ők lehetnek szubjektívek, torz véleménnyel mert kedvelnek, de akik az ismerkedés során leléptek, ők se mondtak semmi olyat, amivel előrébb lennék. Rendre olyanok hangzanak el, hogy nagyon szimpatikus, értelmes és vonzó vagyok, jó társaság, de a másikkal érzik inkább azt, hogy ő kell.

Tanácstalan vagyok, hogy eddig csak rossz emberekkel ismerkedtem vajon? Vagy változtatnom kéne valamin? Az én megítélésem szerint az eddigi férfiak, akikkel így jártam az ismerkedés során, szintén a normális kategória, nekem megfelelő értékrenddel, világnézettel. Nem edzőteremben pózoló, bicepszet mutogató, autó mellett fotozkodó, napszemüveges, kopasz alakokkal ismerkedtem. Volt köztük offline és online térben történt ismeretség is.


Mi lehet az tehát, ami miatt mégis egy másik lány lesz érdekesebb? Mi az amitől én lehetnék az, ami miatt felém dőlne a mérleg nyelve? Egyáltalán ezen múlik?



#ismerkedés #mást választ
2021. dec. 3. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel hogy leírtad nem nagyon vagyunk előrébb, ugyanis nem ismerünk. Én arra tippelnék, hogy nincs meg a szikra, de nálam csak jobban tudhatják, mert én is pont ezzel szenvedek 😅
2021. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg a szikra. Türelem. Majd eljön a Te embered.
2021. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Barmi lehet.. Nem vagy szorakoztato, unalmasnak talalnak, tul merev vagy, tul csendes vagy tul harsany stb. Lehet budos vagy, es nem merik megmondani, ezt igy nem lehet tudni.
2021. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a bizonyos szikra...ami van vagy nincs. Ami az egyiknek túl csendes, a másiknak lehet pont tökéletes.

Az gondolkoztatott el, hogy azt mondják, ha sorra ugyanaz a probléma jön szembe, akkor ott érdemes elgondolkodni, lehet valamilyen elakadas. De nem jövök rá, mi lehet, mert nem mondanak semmit. Csak annyi, hogy a másikkal érzik azt, ami kell. 🤷‍♀️

És nem keresem görcsösen a kapcsolatot, ezek általában ilyen fél - 1 év különbséggel történt ismeretsegek, várok arra, hogy én is érezzem, szeretném jobban megismerni a másikat. De az elmúlt kb 3 évben sorra ilyenbe futok bele.

2021. dec. 3. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valami olyat érzel problémának, ami valójában nem az? Úgy értem, bárcsak úgy működne, hogy elkezdünk ismerkedni valakivel, beleszeretünk és minden happy. De ehelyett ismerkedünk, próbálkozunk, megy, nem megy….te legalább valamiféle visszajelzést kaptál, az enyém csak szépen felszívódott, mint szürke szamár a ködben. Ghostingolt divatosan.
2021. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Akkor eleve "népszerű" férfiakkal ismerkedsz, ha "más" is van a képben..

Magadról nem írtál semmit, kicsit körülírhatnád magad és hogy kikkel ismerkedsz így talán lehetne valamilyen tanácsot adni.

2021. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ghostingolas is volt, és olyan is, ahol én mondtam, hogy nem érzem a szikrát. De ezek általában ilyen egyszeri találkozások vagy pedig max 1-2 hetes levelezések voltak. A fenti szituációk több hónapos ismertség vagy hetekig tartó levelezés után történtek. Mondjuk úgy, a számomra komolyabb ismerkedések.

Írtam magamról is, hogy az átlagos, normális kategóriába sorolnám magam, ahogy az ismerőseim, és ezektől a férfiaktól is jött a visszajelzés. Szeretem az értelmes beszélgetéseket, ugyanugy a komolyabb, mint a lazább, csipkelodos témákat is. Kulsomre vonatkozóan csinosnak, vonzónak latnak, elsore általában mindenki a szemem emeli ki, hogy szépek, ezt szoktam hangsulyozni is. Alapvetően komolyat keresek, de nem gondolnám emiatt gorcsosnek magam, nem vizionalok rogton eskuvot es 4 gyereket, jövőmet illetoen ugyanugy vannak terveim, ha egyedül vagyok, mintha párban.

Esetleg lehet azt érzik meg a ferfiak, hogy tulsagosan "egyben vagyok"? Mivel az ilyen esetek miatt lassan 3 éve egyedül élek, ami egyáltalán nem zavar, van rendesen elfoglaltsagom, így lehet nem lelkesedek annyira ismerkedeskor? Hirtelen most ez jutott eszembe lehetseges oknak :)

2021. dec. 3. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem írtál életkort, nem írtál semmi konkrétat, milyen hobbijaid vannak, hol ismerkedsz stb.. Ez még mindig túl általános szerintem. Ha gondolod írj privátban hátha tudok segíteni!
2021. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!