Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek hasonló helyzetben? És én hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Hosszú leszek.

Van egy haverom, már óvoda óta ismerem, és jóba vagyunk. Hetedikben lettünk nagyon-nagyon jóban, de hirtelen megváltozott, elzárkózott tőlem. Akkor apum azt mondta, lehet azért, mert rájött, érez valamit irántam. Akkor rájöttem, hogy én is iránta, de mivel ő dadog, visszahúzódó, nem reagált semmire. Amikor elballagtunk elmondtam neki, hogy szerettem, és mivel láthatólag neki ez kínos, és úgy érzem nem akar semmit, legyünk barátok. Ő erre nem mondott semmit, de azóta is jóban vagyunk. Nekem általában elmond mindent, de ritkán beszélünk, ha igen, jól érezzük magunkat egymással. Néha mélyebb beszélgetés közben mond olyanokat, hogy szép vagyok, meg ilyesmi, de egyszer sem kezdeményezett komolyan, igaz, 3 éve barátom van, de előtte se nagyon lépett, csak akkor irtó sokat beszélgettünk, és együtt lógtunk.


Ezek az előzmények. A konkrét gondom, hogy imádom a párom, össze fogunk költözni, de ezt a srácot nem tudom kiverni a fejemből. Olykor, amikor találkozunk, mindig megmozgat bennem valamit.

Nem akarok szakítani a párommal, viszont őt sem akarom kizárni az életemből. Igaz, nem találkozunk sokszor, de értékes ember.


Csak abban segítsetek, hogy tudom megszüntetni ezt az érzést iránta? Miért érzek így? Lehet csak azért, mert nem jöttem össze vele, és dolgozik a kíváncsiság?

Teljesen össze vagyok zavarodva, és ez így nem jó. Bármilyen tanács megteszi, bármi, mert nekem már semmi nem jut eszembe.


2009. aug. 19. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Najó,most jön a lepontozás. De voltam hasonló helyzetben, de én teljesen a helyzet bolondja lettem, mert mindkét férfi fontos volt nekem. A dolgok úgy alakultak,a párommal szétmentünk,pontosabban nagyon megromlott a viszonyunk,a másik srác pedig ott volt,és vonzódtam hozzá nagyon. Közel kerültünk egymáshoz, volt csók, ölelés, és ott döbbentem rá,nekem a párom kell. Ő az, akihez szívből bújok,szívből csókolom. Tanulópénznek jó volt ez,de úgy hidd el,a másik srác utáni vonzalom,vágy,érdeklődés megszűnt! Úgy érzem, akkor, ott jól cselekedtem,semmit nem bánok,mert akkor még most is azon gondolkodnék,mi lett volna,ha...A párom persze nem tudja mi történt, magamban dolgozom fel,sose mondanám el,kockáztatva,hogy elveszítem.Vondd le,Te a tanúlságot a történetemből.Mert nem mondom,hogy követendő a példám. De én voltam ilyen helyzetben, ne olyan emberekre hallgass majd,akik kívülről szemlélik az egészet,és elítélnek már csak azért is,mert másra rá mertél nézni.
2009. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hm. :) Érdekes a szituáció. Én úgy gondolom, hogy a párod az igazi, a másik srác meg... szerintem egyszerűen csak hajt a kíváncsiság. Végül is egyszer majdnem lett a dologból VALAMI, de ha jobban belegondolsz, Ő volt az aki nem lépett. Te mondtad el neki, hogy szeretted, legalább ekkor kellett volna vallania, hogy mit is érez. Már ha érez egyáltalán valamit. Mert lehet, hogy azért távolodtatok el, mert esetleg a mostani pároddal többet foglalkozol? Vagy mivel neki nincs barátnője, ezért picit féltékeny lehet rád. Szóval nem biztos, hogy szerelmes beléd, de ha mégis.. akkor is már lépnie kellett volna. És nem jó kifogás, hogy ő dadog vagy visszahúzódó. Legalább jeleket adhatott volna, hogy szerelmes beléd, ha már a vallomás nem megy. Az hogy szépnek talál, az egy dolog, esetleg azt kellene megfigyelni, hogy más jeleket ad-e. Mert ha "csak" ennyi, akkor nem biztos, hogy ő is szerelmes. Van amikor jobb a barátság, és nem kell belekuszálni más érzéseket. Ez nem csak a barátságotokba kerülhet, hanem elveszítheted a párodat is. Mondjuk neked kell eldöntened, hogy mit érzel. De szerintem nem vagy szerelmes belé. Csak kicsit kíváncsi vagy, hogy mi lett volna HA.. illetve átmentetek már olyan dolgokon, ami akarva akaratlanul is, de eszedbe jut 1-1 találkozó alkalmával.
2009. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mégis milyen jelekre gondolsz? Mondott olyanokat, hogy nem vagyok átlagos, meg hogy jó alakom van, felesleges fogynom. Leírnád kb milyen jelek számítanak?

Amúgy nem hiszem, hogy féltékeny, a párommal is jóban van, a párom is vele.

2009. aug. 21. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Hm.. végül is.. nagyjából ilyen jelekre gondoltam. :P Habár.. nekem is van egy barátom (fiú), aki gyakran mond nekem ilyeneket, és még sem akar tőlem semmit.. megjegyzem: SAJNOS. Mert én meg szerelmes vagyok belé. Pedig évek óta jó barátok vagyunk, de sajna ez részemről átcsapott komolyabbá. És ő is szokott nekem ilyeneket mondani, de nem lép.. és érzem azt, hogy nem szeret ÚGY. Talán ezt te is érzed. Mondanám azt, hogy ülj le vele megbeszélni, de tudom, ez nem könnyű. De a döntés nem is az ő kezében van, hanem a tiédben. Neked kell eldöntened, hogy mit érzel (tudom, ez sem könnyű). Ha szereted, lépj. Szakíts a barátoddal és mond el a srácnak az érzéseid.. talán utána ő is könnyen megnyílna. De ha nem vagy belé szerelmes, akkor hagyd. Az idő majd mindenre választ ad. Tudom, nyálasan hangzik.. de így van.
2009. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát én igazából olyanon is gondolkodtam, hogy elhívom vhova, és úgy téve, mintha be lennék csiccsentve, rákérdeznék, hogy akkor mi újság. Mivel lehet vele ilyenekről beszélni, de csak ha humorosan tálalom, és olyan hangulata van. De nem gyakran vagyunk kettesben, általában tesója és unokatesója körében találkozunk.

Ez milyen ötlet? Páromat nem akarom elhagyni, csak meg akarom tudni, hogy mi is a helyzet. Ez így hülyeség?

2009. aug. 21. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez.. :) Ez nem is olyan rossz ötlet. Persze vigyázz, le ne bukj! Hajt a kíváncsiság te lány.:)
2009. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Te fiú vagy, vagy lány?:) Amúgy már belement, hogy egyszer filmmaratont rendezzük, sörrel, meg még valami itallal. Nem tudom mi lenne belőle.

Igen, ez már 6 éve foglalkoztat, ritkán találkozunk, de olyankor kifejezetten nagy az összhang közöttünk.

2009. aug. 21. 14:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok.:) Sok sikert.
2009. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!