Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem én hódítók áldozatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem én hódítók áldozatnak érzem magam. Más hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

A húszas éveim elején mindig a férfiak pecáztak ki maguknak .

Ha tetszett az illető ismerkedtünk persze nagy hatással voltak rám a kedves szavak nem is csoda hogy kihasználtak.Így visszanézve szerintem nem voltam túl magabiztos amivel visszaéltek.

Én is szarul választottam persze.

Pár éve férfi nélkül vagyok nem azért mert senki nem lett volna csak azért mert én nem akartam. Jó időszak volt ez rátaláltam önmagamra .. és mostanában azon törtem magam miért ne lehetnék én a hódító? Ahelyett hogy zavarba jönnék minden potenciális jelölttől miért ne lehetnék én az a nő akitől zavarba jönnek?

Már nem akarom hogy udvaroljanak nekem mert akkor kimutatom h ez mennyire jól esik aztán úgysem vesznek komolyan.

Nem én szeretnék lenni a férfi nem kell kisarkítani csak gondoltam kipróbálom működik-e az a bizonyos fordított eset amikor te kezdeményezel.

Mert mindenki azt reklámozza az a jó ha a férfi érdeklődik ő kezdeményez.Ez az állítás az én életemre nem igaz mert mindig melléfogtam vele.

Mi van akkor ha totális ellentéte fog működni ? Csak valamit nem megpróbálni azért mert ellenkezik a társadalmi hagyományokkal hülyeségnek gondolom.

Más is érez így mint én ?

28N



2022. okt. 4. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ha nő aki kezdeményez de ne adja könnyen magát, tudjon csábítani de folyamatosan fékezni is
2022. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Én szívesen élnék egy olyan világban, ahol a nők hódítanak, ők kezdeményeznek.
2022. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináld, ha neked ez a jó. Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? Te életed.
2022. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok:)

26N

2022. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó, elképesztően szexi egy magabiztos nő, aki dominál és hódít.
2022. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a hangsúlyt nem a kezdeményező személyére tenném (szerintem ugyanis tök mindegy, ki teszi meg az "első lépést" meg az ilyen marhaságok), hanem azokra a "rossz választásokra", amelyekről beszámoltál. Attól, hogy te mész oda a férfihoz, jobb döntéseket fogsz hozni? Amúgy a társadalmi hagyományok, amiről beszélsz, már rég kiveszőben vannak, a kezdeményezések ma már szinte fele-fele arányban történnek férfiak és nők részéről, így ebbe beleállni szerintem felesleges erőfeszítés. Ez már nincs. Nyugodtan kezdményezz, nem fognak ezért kinézni, ha ízlésesen, méltósággal teszed.
2022. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!