Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli Srácok ti is tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli Srácok ti is tapasztaltátok, hogy évről évre sokkal nehezebb, és gyakran lehetetlen elvárásoknak kell megfelelni?

Figyelt kérdés
Hogy akármennyi energiát áldozol az egészben lehet hogy felesleges időpocsékolás. Főleg 30 felett. Interneten is 1000 ből egy ha szóbaálnak veled, utcán meg majdhogynem feljelentenek zaklatásért ha megszólítasz egy nőt.
jún. 8. 18:16
1 2
 11/20 shortcel165 ***** válasza:
36%

Az egyik legalapabb női elvárás, hogy legyen magas a pasi.


Namost én itt kapásból kiesek a nők döntő többségénél, bármit is csinálhatok, emberszámba se veszenek.


Rhadnának meg...

jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Hát nem tudom....utcán rengeteg felé fajta párt látni.
jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 shortcel165 ***** válasza:
48%

12# Kérdezd meg bármelyik nőt, hogy a magas vagy alacsony pasik jönnek-e be neki jobban!


Nincs több kérdésem.

jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
13 marha sok alacsony pasinak is van nője 😅 Istenem...
jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 shortcel165 ***** válasza:
48%

14# Néhánynak, szánalomból, meg jobb híján.


De sunyiban ezeknek a nője is a kosaras fiúkról ábrándozik.

jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami történt a nőkkel. Régebben, pár éve még nem ez volt. Most magas, jóképű, izmos...ennyi, a belső értékek nem számítanak. Kíváncsi vagyok mikorra fog lecsengeni ez a mostani állapot a nőkből.
jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16 mit számítana amikor a csúnyább pasik is ugyan olyan görények tudnak lenni?
jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem így van, lehet kifogtál egyet, de nem minden csúnya pasi görény, viszont a nők nagyon nagy százaléka totálisan a külsőt nézi, semmi mást.
jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én nem fogtam ki se csúnya se jóképű görény pasit se, köszönöm.

Mer a pasik nagy százaléka mit néz? Ne legyél már álszent.

jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én pl nem a szép, szexi vonzó nőket nézem.
jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!