Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért lehet az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehet az hogy a kiemelkedően jó pasik, az igazi szépfiúk nem a hozzájuk hasonló bombanőkkel vannak, hanem inkább átlagos lányokkal?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam már és nem tudok rájönni hogy ez miért lehet, muszáj kibeszélnem magamból.


Én magam átlagos vagyok és úgy éltem mindig hogy sosem lehet igazi nagyon jo pasi szepfiu barátom.

De van egy kamaszkori álom gyönyörű 11/10-es barátnőm, akiből nemzetközi modell lett és ugyanolyan az izlesunk, neki is csak a szépfiúk jönnek be.

Bár szeretem nagyon, de mindig is irigy voltam rá a külseje miatt és amiatt is hogy érte mennyire odavannak a férfiak.


De ő mindig panaszkodik nekem hogy nem talál jó pasikat, leginkább a gazdagok nyomulnak rá, a modellfiúk meg gyökerek és önimádók.

Jah es azt is tőle tudom hogy nincsenek modell kapcsolatok… már évekkel ezelőtt mondtam neki hogy ti biztosan csak egymás között találtok párt, erre azt mondta hogy nehogy azt hidd… a modell lányok sosem a modell fiúkkal vannak…


Sok éve volt egy kapcsolata egy nagyon szép külföldi fiúval de nem működött, amikor szakítottak az a fiú összejött egy amerikai lánnyal. Nem csúnya, olyan helyes szomszédlány típus.

De a barátnőm lába nyomába sem ér. Már vagy 6 éve együtt vannak, barátnőmön látom hogy néha még fáj érte a szíve pedig ő szakított a fiúval. Náluk szebb párt még nem is láttam a földön kb.


Aztán utána néztem a sztárvilágban.

Itt van a sláger Henry cavill:


[link]


Hát ennél a nőnél még talán én is jobb vagyok kicsit pedig én átlagos vagyok… nem néznek meg sehol.

Ez a pasi 10/10 BÁRKIT megkaphatna és egy ilyen nővel van.


Vagy ott van jonathan rhys meyers, fénykorában egyik legszebb férfi volt és ő lett a felesége:


[link]

Szerintem kifejezetten csúnya, bár lehet valakinek bejön.

Kamaszkori kedvencem jamie, ilyen barátnővel:

[link]


Van egy új nagyon szepfiu, nemreg futott be, ő a barátnője:


[link]

Kb csúnya egy 10/10es ismert sikeres pénzes pasival….

Most őszintén? Hogy lehet hogy az átlagos nőknek nagyobb esélyük van a 10/10-es pasikra, mint a bombanőknek?


A gyönyörű modell!!! világot látott barátnőm is jelenleg szingli, mert nem a pénzes középkorú pasi kellene neki hanem egy szepfiu mert azokat szereti…

De a szepfiuk meg átlagos, sőt átlagon aluli pasikkal vannak…


Őszintén, hogy működik ez?


jún. 5. 15:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

24

A legnagyobb különbség a rengeteg smink illetve annak hiánya.

jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Milyen férfi számít incelnek? Lányok, kérlek mondjátok el mert már annyi variáció van.
jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Szerintem a két utolsó nő akit linkeltél a kérdésedben pont hogy szépek. Embereket pontozni pedig baromság.
jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

42

Az az incel, akinek "nem jut" nő, habár ők belsőleg tökéletesek, sikertelenségük oka egyes egyedül a nem megfelelő magasság / vagyon / lapát áll, akármi. Minden nő pénzéhes rbanc vagy minden nő csak top pasikkal áll szóba. És persze a téma köré épített téveszmék sokasága is nélkülözhetetlen az incelséghez.

jún. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

"Ez az átlag nő aki vmi trash realityben szerepelt az életben nem fog köröket verni egy szupermodellre"


De hát már most is vert :D

Egy szupermodell meg nem feltételnül szép a klasszikus értelemben.

Sőt, sokak szemében meg nem is vonzó a csont és bőr nő.


"Ez a pasi 10/10 BÁRKIT megkaphatna és egy ilyen nővel van."

Ennek nyilván oka van. Talán mégis a te elképzeléseddel van a gond.

jún. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
67%
Hiába vergődsz és szövegelsz, ott a valóság bizonyítéknak, amivel kapcsolatban még mindig értetlenkedsz. Próbáltunk neked férfiként válaszokat adni a kérdésedre, de neked semmi se jó. Ha nem akarod megérteni, akkor ez van. A valóság, ami jelenleg az aktuális helyzet, az ellened beszél. Szóval ki a hülye...
jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!