Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért lehet az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehet az hogy a kiemelkedően jó pasik, az igazi szépfiúk nem a hozzájuk hasonló bombanőkkel vannak, hanem inkább átlagos lányokkal?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam már és nem tudok rájönni hogy ez miért lehet, muszáj kibeszélnem magamból.


Én magam átlagos vagyok és úgy éltem mindig hogy sosem lehet igazi nagyon jo pasi szepfiu barátom.

De van egy kamaszkori álom gyönyörű 11/10-es barátnőm, akiből nemzetközi modell lett és ugyanolyan az izlesunk, neki is csak a szépfiúk jönnek be.

Bár szeretem nagyon, de mindig is irigy voltam rá a külseje miatt és amiatt is hogy érte mennyire odavannak a férfiak.


De ő mindig panaszkodik nekem hogy nem talál jó pasikat, leginkább a gazdagok nyomulnak rá, a modellfiúk meg gyökerek és önimádók.

Jah es azt is tőle tudom hogy nincsenek modell kapcsolatok… már évekkel ezelőtt mondtam neki hogy ti biztosan csak egymás között találtok párt, erre azt mondta hogy nehogy azt hidd… a modell lányok sosem a modell fiúkkal vannak…


Sok éve volt egy kapcsolata egy nagyon szép külföldi fiúval de nem működött, amikor szakítottak az a fiú összejött egy amerikai lánnyal. Nem csúnya, olyan helyes szomszédlány típus.

De a barátnőm lába nyomába sem ér. Már vagy 6 éve együtt vannak, barátnőmön látom hogy néha még fáj érte a szíve pedig ő szakított a fiúval. Náluk szebb párt még nem is láttam a földön kb.


Aztán utána néztem a sztárvilágban.

Itt van a sláger Henry cavill:


[link]


Hát ennél a nőnél még talán én is jobb vagyok kicsit pedig én átlagos vagyok… nem néznek meg sehol.

Ez a pasi 10/10 BÁRKIT megkaphatna és egy ilyen nővel van.


Vagy ott van jonathan rhys meyers, fénykorában egyik legszebb férfi volt és ő lett a felesége:


[link]

Szerintem kifejezetten csúnya, bár lehet valakinek bejön.

Kamaszkori kedvencem jamie, ilyen barátnővel:

[link]


Van egy új nagyon szepfiu, nemreg futott be, ő a barátnője:


[link]

Kb csúnya egy 10/10es ismert sikeres pénzes pasival….

Most őszintén? Hogy lehet hogy az átlagos nőknek nagyobb esélyük van a 10/10-es pasikra, mint a bombanőknek?


A gyönyörű modell!!! világot látott barátnőm is jelenleg szingli, mert nem a pénzes középkorú pasi kellene neki hanem egy szepfiu mert azokat szereti…

De a szepfiuk meg átlagos, sőt átlagon aluli pasikkal vannak…


Őszintén, hogy működik ez?


jún. 5. 15:30
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

19 jah igen

Az utolsó mondatodból sem árad a frusztráció. 😃


Az meg végképp nem az én problémám ha nem látjátok(vagy persze csak direkt mondjatok) hogy mi a különbség a linkelt nők meg egy Adriana Lima, prime megan Fox, vagy egy scarjo között)

jún. 6. 17:23
 22/46 anonim ***** válasza:
66%

21


Hiába erőlködsz kérdező, itt egyedül te vagy frusztrált.


Nem, nem látjuk.


Ha felnőtt emberként nem vagy képes megérteni, hogy a szépség/rondaság szubjektív fogalom, akkor nyilvánvaló hogy nálad van a probléma. Szóval ez éppenséggel a te problémád.


Sz.r lehet, hogy nem te mondod meg másoknak hogy ki szép meg ki ronda, de ugye mindenkit úgy kell elfogadni amilyen. Mi elfogadunk ezzel a defekteddel kérdező, szóval nyugodj meg. :D

jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

szépség/rondaság szubjektív fogalom,


A kerdestol függetlenül ez a legnagyobb klisé baromság amit valaki kitalált, aztán a nyáj meg megy utána

Biztos szubjektív a szépség ha vannak olyan nők aki után MINDENKI megfordul az utcán, vannak világsztárok akiket 500 millió ember gyonyorunek tart.


A fogatlan irénkét a Mónika showból is biztos szépnek látja 10ből 5 ember, nem? :DD


Nem a szépség, rondasag nem szubjektív

Egzakt tudomány van amögött hogy mit lát szépnek, csunyanak az ember.

jún. 6. 18:15
 24/46 A kérdező kommentje:

Jah és még valami

Mindeki által bombanőnek látott:


[link]


Senki által nem látott annak:


[link]


Remelem segítettem

jún. 6. 18:17
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
24: Kérdező, erre majd megkapod a sok Csámpás Rozitól, hogy az első nem is szép, mert "mű", a második meg igen, mert "természetes". 😆
jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Ami Henry Cavillt illeti, a neveltetését, családi hátterét, iskolázottságát és intelligenciáját tekintve őt el nem tudnám képzelni lotyókülsejű, egyszerű agyú műnővel, nemhogy fiatalkával de még korban hozzá illővel sem. De a nem közönséges, de amúgy glossy hírességek közül se tudok elképzelni egyet sem Henry Cavill mellett. Hogy nézne ki mellette Ariana Grande? Dua Lipa?

Megan Fox meg egy vicc. Sose értettem mit keres mellette Brian Austin Green, hozzá tényleg Machine Gun Kelly meg az effélék valók.


Ami María de Natit illeti, szándékosan az előnytelenebb fotóit linkelted és elfelejtetted megemlíteni ki a pasija. Gabriel Guevara, aki nem egy nagy eresztés, bár még nagyon fiatal, éppen kikupálódófélben van, pár éve kimondottan gáz volt, most már jobban néz ki, 22 körül van.


Csúnya dolog az irigység kérdező, Miss Henrycavillfeleségénélszebbvagyok

jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

#24 a bombanőd:


[link]


[link]


[link]

jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

27 és itt is van a 25ös válasza 😂😂😂


Adriana limarol találhatsz olyan fotót is amin haldoklik, attól függetlenül genetikai csoda

43 éves, szülés utáni fotókat, meg terhesség alatti felpuffadt arcú fotókat posztolsz itt

Pont azért hoztam őt mert nem lehet belekötni.


26 de ki az isten beszélt itt lotyokulseju egyszerű műnőről??

Megint ez a sztereotípia hogy aki szép az lotyo meg hülye


A fashion modelleknek természetesnek kell lenniük.

Henry cavill meg csak egy példa volt, tudnék még hozni sokat


De én vagyok a hülye hogy itt tettem fel a kérdést, ami tele van bevallottan incellel.

jún. 6. 19:21
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
28 Ezek inkább femcelek lesznek, nem előnyös külsejű, ronda belsejű a szép nőket gyűlölő boszorkák.
jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

#28 nem incel vagyok hanem nő.

Nem szülés után felpuffadt arcú képeket linkeltem, és nem is lesifotókat, hanem egy fiatalkori sminkelés előttit a backstageben és két olyat ami vörösszőnyeges eseményen készült, azaz profi - bár borzalmas - sminkkel.

Itt van a szerinted szülés utáni súlyfelesleges kép teljes alakkal. Ez nem akkor készült, testileg topformában van, azt viszont nehéz megmagyarázni hogy mindeközben mi történik az arcával? Túlzásba vitt töltések? Bármi is legyen, ebben a formában H. Cavill felesége köröket ver rá...

jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!