Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért lehet az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehet az hogy a kiemelkedően jó pasik, az igazi szépfiúk nem a hozzájuk hasonló bombanőkkel vannak, hanem inkább átlagos lányokkal?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam már és nem tudok rájönni hogy ez miért lehet, muszáj kibeszélnem magamból.


Én magam átlagos vagyok és úgy éltem mindig hogy sosem lehet igazi nagyon jo pasi szepfiu barátom.

De van egy kamaszkori álom gyönyörű 11/10-es barátnőm, akiből nemzetközi modell lett és ugyanolyan az izlesunk, neki is csak a szépfiúk jönnek be.

Bár szeretem nagyon, de mindig is irigy voltam rá a külseje miatt és amiatt is hogy érte mennyire odavannak a férfiak.


De ő mindig panaszkodik nekem hogy nem talál jó pasikat, leginkább a gazdagok nyomulnak rá, a modellfiúk meg gyökerek és önimádók.

Jah es azt is tőle tudom hogy nincsenek modell kapcsolatok… már évekkel ezelőtt mondtam neki hogy ti biztosan csak egymás között találtok párt, erre azt mondta hogy nehogy azt hidd… a modell lányok sosem a modell fiúkkal vannak…


Sok éve volt egy kapcsolata egy nagyon szép külföldi fiúval de nem működött, amikor szakítottak az a fiú összejött egy amerikai lánnyal. Nem csúnya, olyan helyes szomszédlány típus.

De a barátnőm lába nyomába sem ér. Már vagy 6 éve együtt vannak, barátnőmön látom hogy néha még fáj érte a szíve pedig ő szakított a fiúval. Náluk szebb párt még nem is láttam a földön kb.


Aztán utána néztem a sztárvilágban.

Itt van a sláger Henry cavill:


[link]


Hát ennél a nőnél még talán én is jobb vagyok kicsit pedig én átlagos vagyok… nem néznek meg sehol.

Ez a pasi 10/10 BÁRKIT megkaphatna és egy ilyen nővel van.


Vagy ott van jonathan rhys meyers, fénykorában egyik legszebb férfi volt és ő lett a felesége:


[link]

Szerintem kifejezetten csúnya, bár lehet valakinek bejön.

Kamaszkori kedvencem jamie, ilyen barátnővel:

[link]


Van egy új nagyon szepfiu, nemreg futott be, ő a barátnője:


[link]

Kb csúnya egy 10/10es ismert sikeres pénzes pasival….

Most őszintén? Hogy lehet hogy az átlagos nőknek nagyobb esélyük van a 10/10-es pasikra, mint a bombanőknek?


A gyönyörű modell!!! világot látott barátnőm is jelenleg szingli, mert nem a pénzes középkorú pasi kellene neki hanem egy szepfiu mert azokat szereti…

De a szepfiuk meg átlagos, sőt átlagon aluli pasikkal vannak…


Őszintén, hogy működik ez?


jún. 5. 15:30
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Kép lemaradt


[link]

jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
30 hát az kemény mert írásod alapján tipikusan annak tűnsz 😆
jún. 6. 20:02
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd az egzakt tudományos írást arról, hogy a szépség/rondaság nem szubjektív, tehát objektív.


Várom a linkeket.

jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Igen és az egyik legszebb arcról megkeresed a lehető legrosszabb backstage fotót a több millió zseni fotója mellett… nagyon nagyon releváns

Nem mintha egy nagyon szép nő kevésbé lenne szép smink nélkül

Mindenki másképp nez úgy ki


Ez az átlag nő aki vmi trash realityben szerepelt az életben nem fog köröket verni egy szupermodellre

Ha betegség miatt változik el valakinek az arca, az meg nem érvényes.

jún. 6. 20:05
 35/46 anonim ***** válasza:
84%

Szóval azt mondod, akire te azt mondod hogy ronda, annak soha nem is volt/van párkapcsolata, igaz? :D


Tehát mindenki aki párkapcsolatban él a világban, az számodra szép. Hiszen te írtad, a szépség nem szubjektív.


Akkor mi értelme a kérdésednek? Belinkeltél embereket akik együtt vannak, többet köztük lerondáztál.


De úgy erőlködsz hogy majd befosol hogy meggyőzd az embereket arról, hogy a szépség nem szubjektív és csak megy utána a nyáj.


Tehát akkor szerinted Gáspár Győző az egy jó faszi, ugyanis házas. És mivel a szépség nem szubjektív, ezért objektív tényekből kiindulva csak a szépek lehetnek kapcsolatban, hiszen ronda emberekkel senki nem áll össze.


Olyan ostoba vagy, hogy bízom benne hogy még 3-4 napig irkálsz ide, mert komolyan szórakoztat!


Kedvencem, mikor valaki irtózatosan szint alatt van, és azzal kezd el kompenzálni, hogy smiley-kat tesz a mondatai végére.


Kiscsillag, a renomédat már nem hozod helyre, 4 oldal után annyi baromságot összehordtál, hogy ennél már csak lejjebb tudod tornázni magad.


De ne hagyd abba! Én kifejezetten imádom!

jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

34


Te ugyanezt csináltad.


Belinkeltél szép emberekről előnytelen fotókat és arról irkáltál hogy rondák 😆


Fhu de buta vagy.

jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondod, akire te azt mondod hogy ronda, annak soha nem is volt/van párkapcsolata, igaz? :D


Tehát mindenki aki párkapcsolatban él a világban, az számodra szép. Hiszen te írtad, a szépség nem szubjektív.


Figyelj ennél tovább nem olvaslak mert fárasztó vagy és csak kotekszel.



Persze mert a Jóska Pista a szomszédból megengedheti magának hogy nagyon szép nője legyen és ha lehetősége lenne egy 10/10es barátnőm féle tanult világot látott nagyon szép nőre, akkor is tuti hogy a másik szomszéd átlagon aluli, elhízott juliba szeretett volna halálosan és tőle akart volna gyereket.


Ha meg az elhízott nem szép Juli egy gyönyörű nagyvilagi no lenne akkor is tuti a munkás Jóska Pistába “szeretett volna” bele.


Nyilván senki sem abból a kőrből választ ahonnan tud.

jún. 6. 20:15
 38/46 anonim ***** válasza:
84%
Szeeintem pont hogy a kérdező meg az őt felszopkodó 3 pipás az incelek (vagy két fiókról trollkodik), úgyhogy én innen asszem lépek. Nem tudom melyik a szánalmasabb szcenárió, hogy a kérdező tényleg egy idióta nő aki arról fantáziál hogy szebb mindenkinél, vagy egy incel aki csak a nőkbe akar belerúgni. Utóbbira voksolnék.
jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
69%

37


"Figyelj ennél tovább nem olvaslak mert fárasztó vagy és csak kotekszel."


Igen, pontosan ilyesmire számítottam. Ez tipikusan az, mikor valaki óriási böszmeséget óbégat a világba, és mivel böszmeséget, alátámasztani nem tudja.


"Persze mert a Jóska Pista a szomszédból megengedheti magának hogy nagyon szép nője legyen és ha lehetősége lenne egy 10/10es barátnőm féle tanult világot látott nagyon szép nőre, akkor is tuti hogy a másik szomszéd átlagon aluli, elhízott juliba szeretett volna halálosan és tőle akart volna gyereket."


Te írtad, a szépség nem szubjektív. Akkor hogy szeretett bele Jóska Pista a Juliba? Ronda emberekbe nem tudunk beleszeretni. Ez ellentmondás.


"Ha meg az elhízott nem szép Juli egy gyönyörű nagyvilagi no lenne akkor is tuti a munkás Jóska Pistába “szeretett volna” bele."


Oh, bővíted a repertoárod, ez teljesen új infó. Tehát az, hogy ki kibe szeret bele, az attól függ, hogyan néz ki. Nahát. Mik vannak. Vajon ha spiccesebb lenne az orrom, akkor nem szeretettem volna bele a Marisba? Erre nem is gondoltam még, de biztos így van, te elég nagy szakértőnek tűnsz!


"Nyilván senki sem abból a kőrből választ ahonnan tud."


De miért választana bárki ronda embert? Nem értem. Azt írtad, a szépség objektív.


Magyarázd meg, hogy például a Gáspár Győző miért házas.


Mivel a szépség objektív, kizárt dolog hogy szubjektív legyen, így senki nem láthatja jóképű férfinak. Akkor mégiscsak valami hiba van a rendszerben a te elgondolásod szerint.


Valószínű a Gáspár Beának ha vastagabb lenne a szája, akkor Ben Affleckbe szeretett volna bele, mert ugye a külsőd meghatározza, hogy kibe szeretsz bele 😀


Imádom!


Ne hagyd abba!

jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
69%

38


Én simán elhiszem hogy ő tényleg ilyen ostoba, de nekem tetszik 😃


Fura a reprodukciós folyamat, hogy még nem haltak ki az ilyen szatyorban élő egyedek.


De persze az is elképzelhető amit te írsz.


Mindkettő verzió jó, én jól szórakozok :D

jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!