Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon, nagyon, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon, nagyon, de nagyon szerelmes vagyok. Félek azonban, hogy nem vagyok hozzá elég jó. Ő különleges, kiemelkedő, én átlagos vagyok. Mit tegyek, hogy biztosan összejöjjünk? 2 randi volt eddig. F/28

Figyelt kérdés

Megismertem, 2× randiztam egy nővel. Nagyon szerelmesnek érzem magam, nem is tudom, utoljára mikor éreztem ehhez foghatót utoljára. Szerintem tiniként, de akkor még annyira más az egész párkapcsolatosdi, mint felnőtt fejjel, hogy szerintem még sose éreztem ilyet, mint amit most érzek ez iránt a lány iránt. Az illető 26 éves. És kívül-belül iszonyúan vonz. Olyan, mintha direkt az én igényeimre lenne összeállitva. Főleg belsőre értem ezt, pont azok a tulajdonságok, és pont akkora mértékben vannak meg benne, amikért megveszem. Nagyon nehéz átadni írásban, mit érzek, de nem túlzok, ha azt mondom, ez a lány, és a 2 randi az egész életem, az egész világom megrengette. Nem tudom, meddig tart ez az eufórikus rózsaszín köd, de remélem nagyon sokáig. Teljesen más, mint mas randik. Teljesen más, mint más ismerkedések, más vonzalmak. Mert annyival többet, intenzívebbet érzek. Gyakorlatilag most más számomra a világ ahhoz képest, amilyennek a megismerkedésünk előtt megéltem. Nem akarok ömlengeni, mégis ömlengetem, bocsi! Próbálom összeszedni a gondolataimat, és leírni, mit élek meg. Még a sorsfordító kifekezést sem érzem túlzásnak, pedig alapjáraton az egy nagyzoló kifejezés.

Ha egyetlen egy dolgot kéne kiemelnem, hogy mi teszi őt ennyire vonzóvá számomra, akkor nem kérdés, hogy az a vidámsága és a szabadsága. Azért mint tudjuk, kis hazánkban sok a savanyú, szomorú, melankolikus, panaszkodó, negativ hozzáállású ember. Én se vagyok különb. De ez a lány különb, sokkal. Iszonxatosan optimista, pozitív, és ez ragadós. Vidám, nevet, kedves, tele van élettel, és ha az ember beszél vele 1 órát, utána azt érzi, hogy bármit elérhet, boldog lehet, stb. Energia van ebben a lányban, pozitív energia, és nem fárasztó, túlpörgő energia, hanem feltöltő, színtiszta energia, amire a sok savanyú ember, köztük én is, szomjazom. És említettem még a szabadságot. Elvileg ez egy szabad ország, szabad emberekkel, kivéve aki börtönben van. Gyakorlatilag annyi minden korlátoz minket. Pl. megfelelési kényszer, mit szólnak mások mánia, és még sorolhatnám. Na hát ez a lány az egyik leszabadabb lélek, akit ismerek. Pl. sokan sokszor mondják, hogy leszarják a mások kritikáját, vagy hogy mit gondolnak mások, de csak mondják. A valóságban egyáltalán nem szarják le. De ez a lány, ez sose mondja magáról, hogy leszarja, ő csinálja. Őt tényleg nem hatják meg a felesleges hülyeségek. Ő szabad. Szabad a félelmektől, a megfelelési kényszertől, a mit szólnak mások hozzáállástól. És ez iszonyúan vonzóvá teszi. Ő korlátlan, szabad, boldog, felszabadult. Félreértés ne essék, a szabadsága nem abban nyilvánul meg, hogy szemetel, bűnöz, bunkó. Ő nagyon is kedves, igényes, csak mellette korlátlan, könnyed. Nem mondom, hogy semmitől sem fél, de amitől sokan hagyják magukat irányítani félelmek, azok őt nem uralják. Pl. mi lesz, ha nem lesz ez, az típusú félelmek. Jövőtől való félelmek, stb. Ez a lány ez szereti az életet, felszabadult, és nagyon boldog. Abszolút a jelenben él, nem a múlton meg a jövőn rágódik. Ez a lány egy kész csoda, és szinte bárkit fel tud emelni lelkileg, miközben őt viszont képtelenség lehúzni. Na, ez is egyfajta szabadság benne, a legtöbb embert olyan könnyen lehúzod, egyszer rosszul szólsz hozzá es szar lesz az egész napja. De ezen lány fölött nincs ilyen hatalma senkinek.

Imádom őt, belezúgtam, beszerettem, szerelmes vagyok belé. Nagyon vonz, és hozzáteszem, külsőre sem utolsó. Az arca főleg szép, mert a szemei tele vannak vidámsággal, élettel. Napsugaras mosolya van, ami bárkit felvidít.


2022. márc. 25. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak éreztesd vele ezt a csodát, és adj neki jó energiát. Ha szeretettel gondolsz rá és örülsz az egésznek, azt úgyis érzi. :) Jók vagytok,hajrá! Nagyon jófej lehet ez a nő, és szép, ahogyan írsz róla! Tudod, "ki minek gondol,az vagyok annak"...A Te szűrőd is nagyon szép,ha őt ilyennek látod, ez mind benned is ott van.
2022. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne legyél ilyen kishitű! Nyilván te is tetszel neki, ha volt második randi.

Biztos recept nincs, ne telepedj rá, de legyél kezdeményező, az írogatás helyett találj ki programokat, lehetőleg olyat, ami őt is érdekelheti.

2022. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Istenem, teljesen magamra ismertem végigolvasva az írásodat, mármint hogy az én helyzetemre. Én dettó ugyanígy vagyok egy volt osztálytársammal, alig egy hete volt osztálytalálkozónk, azóta teljesen más számomra a világ. Azért a lányért bármit megadnék, szó szerint. Ahogyan megölelt, ahogyan sugárzó arccal, csillogó szemekkel biztatott mikor kiderült mekkora lúzer vagyok, az az őszinte kedvesség, szeretet, boldogság ami áradt belőle és az az elképesztő kémia ami volt köztünk, és amit sohasem tapasztaltam előtte, fenekestül felforgatta az életem. Azelőtt semmi nem érdekelt igazán de sok mindennel tudtam foglalkozni, azóta pedig semmi más nem létezik számomra csak ő, 0-24 rá gondolok minden túlzás nélkül, sohasem voltam még ennyire szerelmes senkibe. Ami pedig a hab a tortán hogy a súlyos évek óta tartó pánikbetegségem többet javult 6 nap alatt mint előtt 4 év alatt, gyógyszerekkel és terápiákkal. Csak miatta. Egy csoda az a lány. Nem tudom lehet-e nála bármi esélyem, de úgy érzem nem bírnám túlélni ha nem láthatnám őt többé. És a vicc a köbön hogy 4 évig volt az osztálytársam de csak most esett le mennyire szeretem és mekkora kincs...

Bocsánat hogy a kérdésedre nem tudok válaszolni érdemben, de sajnos nekem sincs ötletem mert ugyanebben a cipőben járok, csupán szerettem volna tudatni hogy nem vagy egyedül ezzel. Szurkolok neked hogy összejöjjön, mert maximálisan átérzem a helyzeted, és hozzád hasonlóan én is mindenem odaadnám érte. Mindenem.

2022. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!