Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Különleges pillanat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges pillanat egy idegen sráccal?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve láttam meg egy vadidegen srácot egy pláza üzletében. Ahogy megláttam, ő is meglátott engem és ez egy olyan pillanat volt, aminél azt éreztem, mindketten ugyanazt érezzük. Total olyan volt, mintha ismerném régről, sőt, mintha álmodtam volna vele már többször is, és mintha régen szerelmes lettem volna belé. Mélyen néztünk egymás szemébe másodperceken keresztül. Olyan volt, mintha ő is ugyanezt erezte volna, főleg hogy utána még többször nézett rám. Iszonyú ismerős volt a nézése, a szemei. Velem ott volt a párom, akivel friss házasok voltunk, ő meg mint kiderült inget keresett az aznapi esküvőjére (hallottam az eladót). Biztos vagyok benne, hogy ha nem lettünk volna foglaltak, beszélgetésbe elegyedünk, de nem így történt. Annyira különleges érzés volt, hogy azóta is sokszor eszembe jut, hogy mégis miért érezhettem vele kapcsolatban ezt. Gondolkodtam azon is, lehet a múltból ismerem valahonnan, de nem jutott eszembe.. Fogalmam sincs, de biztos vagyok benne, hogy álmunkban már találkoztunk. Nektek volt már hasonló élményetek? Szerintetek el kellene engednem a dolgot, vagy jobban belemélyednem, hátha rájövök hogy kit láttam benne?

28/N


2021. okt. 18. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Volt. Szerelem első látásra. Van ilyen. Az okát soha nem fogod megtudni. Ezek a szerelmek többnyire nem tudnak beteljesedni. Elszalasztjuk őket.
2021. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Se.a télapó se a húsvéti nyuszi nem létezik…
2021. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ebben az időszakban, amikor Soros Györgyön van a hangsúly, minden pillanat különleges. Nem azért, mert önmagának a pillanatnak lenne értelme. Mert az nem relatív. Az is furcsa, hangsúlyozod ezt a srácot, na de miben másabb, mint te? Most, ha a nemek között egyensúlyt nézzük, a témát lehet vitatni. Akkor meg mi értelme a kérdésnek? Végső soron egy a kérdés: mire hallgasson az ember, a szívre, az eszére, vagy mindkettőre? Esetleg egyikre sem. Mindenesetre ne felejtsd el átgondolni a dolgokat. Sok sikert.
2021. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

meg ne sértődj, de baromi unszimpatikus, amiket írsz.


friss házasként leállsz szemezni egy vadidegen csávóval, akiről azóta is fantáziálsz, hagyjuk is ezt az ezoszöveget, h. álmodban már találkoztatok, magam részéről ezt cáfolom, aki hisz benne, egészségére... megjegyzem, álmodban egy törpével és ufókkal is találkozhatsz, mert az álmok irracionálisak.


de a legdurvább, h. azt mondod, ha nincs a férjed, ráhajtasz.


szval felmerül a kérdés, mennyire tisztességes ez a szöveg a férjeddel szemben?


mit érezne, ha ezt olvasná?


és húzzuk alá, h. mindezt friss házasként.

2021. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Egy éve 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2021. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire szar a mostanival?
2021. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Volt, de nem házasként.
2021. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Nők meg a pillangóik.. 👋👋👋👋👋
2021. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
"kiderült inget keresett az aznapi esküvőjére" hahaha, hiheto.
2021. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Hiába pontoztátok le a #4-es totál igaza van. Nektek baromira nem kellett volna megházasodnotok! Ha ilyen szintű deficit van az érzelmi kötődésben, ennyire instabil vagy érzelmileg az a házasság nem lesz hosszú életű csak rabolod szegény férjed idejét. Kár, hogy nem gondolatolvasó...
2021. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!