Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Különleges ajándék a Férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges ajándék a Férfinak?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, ha egy Nő hajtincset ajándékoz a szeretett Férfinak. Ha a kapcsolatuk nagyon különleges mély, de még a kezdetek kezdetén vannak.

2021. nov. 2. 10:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem elég morbid ajándék. Egyik exemről, és a jelenlegi páromról sem tudnám elképzelni, hogy örülne ilyesminek. Szimplán őrültnek nézne.
2021. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
És mihez kezdjen ezzel az ajándékkal?Ha neked egy férfi pár szál fanszőrét ajándékozná, akkor örülnél neki?
2021. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 harebell ***** válasza:
100%
A férfiak nagy része nem tudna ezzel mit kezdeni. Ha nagyon romantikus típus, esetleg szereti a 19. századi lányregényeket, akkor talán értékelheti, vagy ha nagyon spirituális alkat. Te ismered. A lényeg, hogy ez tipikusan olyan ajándék, ami a nagy többségnél nem jön be.
2021. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Az élet nem egy nyálas regény.
2021. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

Én imádom a menyasszonyom haját (is) és elraktunk közösen egy tincset emlékbe. :)

Ajándékként nem igazán tudnám mondjuk elképzelni.

2021. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Ez elég beteg. Főleg kapcsolat elején, igazi "red flag".

készíts valami kézműves ajándékot (ne a testrészeidből!), annak fog örülni

2021. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát.. Nekem is morbid. Olyan, mintha a levágott körmödet akarnád odaadni. Plusz soha nem dobhatja ki, mindig útban lesz, vagy egy fiók mélyén. Ez nem ajándék és nem gesztus. Ez gáz.
2021. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Szülők szokták elrakni az első tincset.


Bármi más jobb szerintem , ha én jarnèk így mint a palid , nem tudnèk neki normàlis helyet talàlni, egy erőltetetett mosollyal àtvennèm az ajàndèkot.

2021. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is hülyeség, de a női haj miért egyenlő a férfi fanszőrrel?
2021. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%
9 Mi a különbség, hogy haj, köröm,testszőrzet, fanszőrzet, szempilla, szemöldök, hogy férfié vagy nőé?Nem érted a lényeget?A lényeg az, hogy akármelyikről van is szó, ez nem ajándék, elég beteges.Ennek senki nem örülne.
2021. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!