Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Különleges ajándék a Férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges ajándék a Férfinak?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, ha egy Nő hajtincset ajándékoz a szeretett Férfinak. Ha a kapcsolatuk nagyon különleges mély, de még a kezdetek kezdetén vannak.

2021. nov. 2. 10:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem gáz. Én is kaptam annó több barátnőntől is tincset. Én kifejezetten örültem neki, volt hogy én kértem. A mai napig el vannak téve. A feleségem egy hosszú tincséből például karkötőt font és azt hordom. Én szeretem az efajta ajándékokat.
2021. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%
#21 😳
2021. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem lepd meg egy nővel, jó kis hármas szex xdxd
2021. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23 Tényleg jobb mint egy hajtincs 🤣
2021. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Tripper? Kankó? Felejthetetlen ajándék lenne 😂
2021. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Elég fura, én nem tudnék mit kezdeni vele...
2021. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Kiváncsi voltam, null infóval mit vált ki az emberekből ez a kérdés, nem volt meglepő a többség válasza :)


Adott egy friss pár, ahol egy 30 közeli Férfinak első szerelme az adott nő és mindenben is az első. Messze élnek egymástól ritkábban találkoznak. Hűség törhetettlen szint úgy a bizalom is. A Férfi hajmániás, egyébként nagyon örült az ajándéknak! Kívánok minden Férfitársának egy bájos, szelíd, kissé különc, gyönyorű múzsát hasonló felfogással! Szép napot nektek! :)

2021. nov. 4. 11:48
 28/28 anonim ***** válasza:
19es, ezt minden férfi nevében kikérem magamnak! Elképesztő, hogy a huszonegyedik században még vannak ilyen begyöpösödött elméjű egyedek! A férfiak is ugyan olyan emberek, mint a nők, vagy a többi lmdte+ lények! Mi az, hogy a férfiak gusztustalanabbak??!!! Kérem nézesse meg magát pszichológussal, ilyen sértő dolgokat nem illik mondani, sőt tovább megyek, egyenesen beteges!!! MÉLYEN SZÉGYELJE EL MAGÁT, MERT EZZEL A MEGNYILVÁNULÁSSAL AZ EGÉSZ EMBERI FAJT MÉLYEBBRE TASZÍTOTTA A KAPITALIZMUS FERTŐJÉBEN! AZ ESZEM MEGÁLL, HOGY ILYEN ALJA NÉPEK MÉG LÉTEZNEK, AKIK NEM HISZNEK A NEMI EGYENJOGÚSÁGBAN ÉS A HUSZONEGYEDIK SZÁZAD ESZMÉNYEIBEN, LEGYENEK AZOK BÁRMENNYIRE BETEGESEK IS VAGY FURCSÁK
2021. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!