Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Különleges ajándék a Férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges ajándék a Férfinak?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, ha egy Nő hajtincset ajándékoz a szeretett Férfinak. Ha a kapcsolatuk nagyon különleges mély, de még a kezdetek kezdetén vannak.

2021. nov. 2. 10:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne... 😳
2021. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Furi lenne, kicsit mint egy fétis, de nem árt senkinek. Nem csak a fentiek miatt nem javaslom, hanem nekem ez olyan, mint egy emlék, holott ti most készültök egymás közelébe, tehát ott lesz a hajad neki, hogy simogassa a fejeden. Én inkább elraknám emlékbe magamnak, ha húsz év múlva meg akarod neki mutatni, akkor megmutatod, és kész. 48f
2021. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
52%
De ha ugyanolyan beteg, akkor miért nem női haj = férfi haj (fejről mindkettő)? Miért kell mindig gusztustalanabbá tenni a férfi oldalt?
2021. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
51%
13 Szerintem nem gusztustalanabb, ugyanolyan gusztustalan mindkettő.Pont ez a lényeg.
2021. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%

"Meglepjem a szülinapján ha nem is ismer?

Ti mit szólnátok hozzá? Tudom hol dolgozik és mikor végez odamennék és ott odaadnám az ajándékom ami a kedvenc itala és egy kis apróság amit én készítettem. Örülnétek neki? Vagy ez gyerekes és inkább ne ?"



tegnapelőtti kérdés.

sztem ugyanaz az eszelős nő írta ki ezt a kérdést is.

2021. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"de még a kezdetek kezdetén vannak."


olyannyira a kezdetén, h. a faszi még nem is ismeri a kérdezőt, és igen, különleges kapcsolat, mert csak a nő fejében létezik.

2021. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
58%

A múltkor valami kristály szirsz@r volt az ajándék egy kérdésben, hogy a férfi úgy érezze, mindig ott van vele egy darab a nőből.

Az is te voltál?

2021. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"Ferfiak! Hogy reagálnàtok ha kiderülne hogy van egy titkos női rajongótok?


A rajongó lehet túlzás de nem jutott eszembe jobb. Valaki akinek elég régóta tetszetek és figyelemmel kíséri a dolgaitokat ( már ami nyilvános ) . Örülnétek neki? Vagy inkább ez full ijesztő ?"



ez meg a tegnapi kérdése!

2021. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
20%

"Miért kell mindig gusztustalanabbá tenni a férfi oldalt?"


Mert gusztustalanabb. 💁🏻‍♀️

2021. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

#19

Férfi létemre sajnos egyet kell, hogy értsek.

2021. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!