Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legszebb, legkülönle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszebb, legkülönlegesebb szerelmi történeted?

Figyelt kérdés
A sok negatív után jöjjön egy kis jó is. :) Például hosszú idő után sikerült összejönnöd a kiszemelteddel, feladott miattad egy káros szenvedélyt a párod, jöhet bármi. Különösebb célom nincs a kérdéssel, csak szeretnék valóban megtörtént, szép történeteket olvasni, melyek kicsit reményt adhatnak.

2022. jan. 4. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megismerkedtünk már túl voltunk 2 randin, közben voltam nőgyógyásznál és találtak nálam valamit... Teljesen el keseredtem, az orvos azt mondta hogy 6-12hónapig egyáltalán ne éljek némi életet. Meg nem volt köztünk semmi olyan, ezért elmondtam neki hogy ezek a tények, nem szeretném semmiben sem feltartani mert ez a dolog elhúzódhat. Ő erre csak a annyit mondott: melletted szeretnék lenni, és állok elébe bármi is lesz.


Ennek 16éve, ő életem szerelme.

2022. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon édes. :)
2022. jan. 6. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Valóban, sajnos velem hasonló történt, azonnal le is pattintott a pasi, szóval szerencséd volt.
2022. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rákos vagyok. Itt többen is írták, hogy elválnának, stb. Bár remélem azért nem az itteni emberek véleménye a reprezentatív. Én próbálok azért pozitív maradni, hogy a legtöbb ember igencsak elkeseredne, és megtenne mindent a szerelméért, és még a halálos ágyán is fogná a kezét. Nálunk sajnos többen rákban haltak meg, és kitartottak egymás mellett.

Szóval én már túl vagyok rajta, és a férjem igazán nagyon jól viselte. A gyerekeket teljesen egyedül rendezte, főzött, hozta nekem az ebédet a kórházba. A szobatársaim teljesen meg voltak hatódva, amikor felhívott, hogy mit ennél, megfőzte, és behozta. A 80 éves szobatársamhoz meg bejött a férje:

-Jó lenne már, ha hazajönnél, mert nincs aki megfőzzön.

Nénike meg közölte vele, hogy nálunk a férjem főz, nemcsak magának, és a gyerekeknek, de még a beteg feleségének is. A bácsi szerintem azóta is utál engem.

2022. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a kérdést, mert ismét szeretnék aranyos történeteket olvasni. :)
2022. jún. 19. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiváncsi lennék ha vannak igaz romantikus valódi történetek ahol két ember egymással boldog, és nem kamu és hamis illuzió az egész.
2022. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, nem sok van, mert most sem jönnek válaszok. :( Kár. Pedig imádom őket.
2022. jún. 20. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Elmesélném én is a történetem, bár félig vidám.


Egy chaten 2020 nyár végén/ősz elején egy srácot. Ő az egyik admin azon a chaten. Nagyon kedves volt. Ő volt az első pasi, aki kimondta, hogy szép vagyok. Elkezdtünk beszélgetni. Kezdett bejönni, amikor kijelentette, hogy másba szerelmes. Szintén chates csajszi. Végül ez a csaj lekoptatta.


Kérdeztem, hogy majd mit szeretne ettől a dologtól. Azt mondta szex legyen egyenlőre, de nem zárkózik el a komoly kapcsolattól se. Szexeltünk, csak közbe voltak olyan jelzései, hogy komolynak is hihettem volna. Voltak gyanús dolgai, kérdezgettem, hogy van-e valakije, mert, ha igen, vagy alakul bárkivel, akkor félreállok. Nincs senkije.


1 hónapja kiderült, hogy egy szintén chates csaj a barátnője. Nem tudom megfogalmazni, amit éreztem, amikor kiderült. De emberbe ekkorát nem csalódtam... Társkeresőkön is fent volt mellettünk is.


1 év 4 hónapig tartott...


Sajnálom, mert vele jól éreztem magam, közbe ő qrta át a fejem.


Kezdtem érezni íránta, amikor kiderültek a disznóságai...

2022. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmesélted. Sajnálom, hogy így alakult, de hidd el, lesz jobb is. :)
2022. jún. 20. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, aranyos vagy. :) Csak car, hogy már nincs. Ezzel a gondolattal ébredni. De örülök is, mert ki tudja kivel kavart még mellettünk.
2022. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!