Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legkülönlegesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkülönlegesebb, legemlékezetesebb randi élményed?

Figyelt kérdés
Légyszi, csak a jól elsült randikat írjátok.
2019. júl. 31. 14:37
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem biztos, hogy ilyen sztorira vágysz, de nekem ez a legemlékezetesebbek egyike. :)

A munkahelyemen sokat leveleztem egy sráccal egy másik cégtől, végül a munkaügyekből magánbeszélgetés lett, és elhívott, hogy találkozzunk. A megbeszélt helyen ott volt a srác, odamentem hozzá és felvetettem, hogy sétáljunk egyet a Duna-parton. Jót dumáltunk… míg úgy egy óra múlva ki nem derült, hogy nem ő az, akivel randiznom kellett volna. :)

Másnap megtudtam, hogy a munkahelyi ismerős elkésett, és hiába várt rám… Ezt jelnek vettem, és nem is próbálkoztam vele többet. Mondjuk a másik sráccal sem (bár megadta a számát).

2019. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Első randin áthívtam magamhoz, főztem, kémia az olyan volt mint hiroshima és nagasaki, úgyhogy kőkeményen meg is volt elsőre.


Jártunk 2 évig aztán ennyi.

2019. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
haat...nekem nem a korulmenyek meg az esemenyek tettek kulonlegesse egy randit..hanem a szemely. volt akivel tok romatikus meg tokeletes volt minden,de meg sem volt kulonleges szamomra...massal meg egy szobaban a film elott volt a legfelemelobb,mert sokat jelentet a szemely..
2019. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, utólag meg még inkább azt gondolom, hogy akkor kellett volna hagyni a pcsba az egészet, mindegyiket.
2019. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Neten megismerkedtem egy sráccal, de nem indult túl jól a dolog, mert néhány általa elmondott dolog nem egyezett azzal, amiket a Facebookján láttam, miután bejelöltük egymást. A bemutatkozása is sablonos volt, olyan dolgokat írt le, amit mindenki keres kB. egy párkapcsolatban, ezért a csalók is ugyanezzel szoktak próbálkozni, mivel ők is tudják, hogy a magányos emberek mire vágynak, mivel lehet a bizalmukba férkőzni. 2 hónapig tehát hagytam a fenébe.


Utána viszont történtek velem egyéb dolgok, amik hatására változtattam az addigi gondolkodásmódomon, a magánéletében is. Konkrétan egy baleset döbbentett rá erre, aminek következtében az arcom is megsérült, amit igyekeztem sminkkel eltakarni ideiglenesen, de attól még az alatt nem volt valami szép. Na így mentem első randira ezzel a sráccal, akivel akkor láttuk először egymást, miután a kezdetleges negatív dolgokat sikerült tisztázni. A hely egy bevásárlóközpont volt, tehát nem valami extra. Kézfogás helyett megcsókolt, ami nekem nagyon furcsa volt, meg kezdetben ő is, nem nagyon tudtam hova tenni. De aztán mégis kapcsolatba kezdtünk, és több, mint fél éve együtt vagyunk.

2019. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!