Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért lehet az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehet az hogy a kiemelkedően jó pasik, az igazi szépfiúk nem a hozzájuk hasonló bombanőkkel vannak, hanem inkább átlagos lányokkal?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam már és nem tudok rájönni hogy ez miért lehet, muszáj kibeszélnem magamból.


Én magam átlagos vagyok és úgy éltem mindig hogy sosem lehet igazi nagyon jo pasi szepfiu barátom.

De van egy kamaszkori álom gyönyörű 11/10-es barátnőm, akiből nemzetközi modell lett és ugyanolyan az izlesunk, neki is csak a szépfiúk jönnek be.

Bár szeretem nagyon, de mindig is irigy voltam rá a külseje miatt és amiatt is hogy érte mennyire odavannak a férfiak.


De ő mindig panaszkodik nekem hogy nem talál jó pasikat, leginkább a gazdagok nyomulnak rá, a modellfiúk meg gyökerek és önimádók.

Jah es azt is tőle tudom hogy nincsenek modell kapcsolatok… már évekkel ezelőtt mondtam neki hogy ti biztosan csak egymás között találtok párt, erre azt mondta hogy nehogy azt hidd… a modell lányok sosem a modell fiúkkal vannak…


Sok éve volt egy kapcsolata egy nagyon szép külföldi fiúval de nem működött, amikor szakítottak az a fiú összejött egy amerikai lánnyal. Nem csúnya, olyan helyes szomszédlány típus.

De a barátnőm lába nyomába sem ér. Már vagy 6 éve együtt vannak, barátnőmön látom hogy néha még fáj érte a szíve pedig ő szakított a fiúval. Náluk szebb párt még nem is láttam a földön kb.


Aztán utána néztem a sztárvilágban.

Itt van a sláger Henry cavill:


[link]


Hát ennél a nőnél még talán én is jobb vagyok kicsit pedig én átlagos vagyok… nem néznek meg sehol.

Ez a pasi 10/10 BÁRKIT megkaphatna és egy ilyen nővel van.


Vagy ott van jonathan rhys meyers, fénykorában egyik legszebb férfi volt és ő lett a felesége:


[link]

Szerintem kifejezetten csúnya, bár lehet valakinek bejön.

Kamaszkori kedvencem jamie, ilyen barátnővel:

[link]


Van egy új nagyon szepfiu, nemreg futott be, ő a barátnője:


[link]

Kb csúnya egy 10/10es ismert sikeres pénzes pasival….

Most őszintén? Hogy lehet hogy az átlagos nőknek nagyobb esélyük van a 10/10-es pasikra, mint a bombanőknek?


A gyönyörű modell!!! világot látott barátnőm is jelenleg szingli, mert nem a pénzes középkorú pasi kellene neki hanem egy szepfiu mert azokat szereti…

De a szepfiuk meg átlagos, sőt átlagon aluli pasikkal vannak…


Őszintén, hogy működik ez?


jún. 5. 15:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
80%

A celebvilágból kár példákat hoznod. Egy amerikai sztár sok emberrel dolgozik együtt és onnan is fog választani.


Jennifer Lopeznek hány ocsmány faszija volt már? Rengeteg. De ők szintén celebek vagy ismertek voltak. Nem fog leállni a helyi autószerelővel aki 15 dolláros órabérben robotol és amúgy a kutya nem ismeri, akármennyire álompasi.


Szóval a legnagyobb ferde tükör a sztárvilágból példálózni.


Én férfiként például le se sz.rnám a modell barátnődet, a 99% azt hiszi mert kipörgette a genetikai lottót akkor ő az atyaúristen és 0-24 seggnyalást érdemel mert reggel is szép. Én már csak elvből is kerülöm az ilyen nőket, sok sikert annak aki ilyennel áll össze, nem sajnálom tőle 1 percig sem.


Az meg tényleg alapigazság és tényszerű, hogy aki neked ronda az másnak szép, és aki neked szép az másnak ronda. Feltételezem nem gondolod egy percig sem azt, hogy attól mert te szereted a tökfőzeléket más is meg van veszve érte. Van aki kifejezetten gyűlöli.


Nekem volt már vékony barátnőm, volt teltebb, alacsonyabb, magasabb, szóval totál mix. Mindegyik más volt, de én mindegyikben láttam valami szépet. Aztán hogy most te azt mondtad volna mindre hogy "hű de rondák", nem túlzottan borzolta volna meg a lelkivilágom, együtt tudtam volna élni a véleményeddel, sajnos én ennek ellenére is velük maradtam volna.


Szerintem hagyd meg Henry Cavillnek a választási szabadságát, bizonyára el tudja dönteni hogy számára ki szép és ki nem szép, nem gondolom hogy szüksége lenne egy ilyen hivatásos "majd én megmondom ki hogy néz ki" munkaerőre.

jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
59%
Ezek a nők egytől egyig szépek! Nem tudom, hogy most te valami tiniagyal rendelkezel-e, vagy megeszi az irigység, de nagyon nem jó utakon fetrengsz...
jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
7%
Mert tőlük is követelik a feministák, hogy adják lejebb az elvárásaikat.
jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
17%
Nem csak a celebvilágban, a jó genetikájú, helyes, izmos tinifiúk ilyen 40/50-es hárpiákat és lidérceket hajkurásznak, mondjuk csak kufircra, de akkor is...
jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem rondák ezek a nők. Ja, hogy ha valakinek nincs műhaja, kacsa szája, kiló smink, akkor az manapság már rondának számít?

Nem akarom végig elmezni mindet, de pl. Marie de Nati kifejezetten szép nő.

jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvassák a gyk párkapcsolati rovatát, nem tudják, hogy a férfiaknak csak a külső kellene, hogy számítson.

Különben ledobja a láncot az agyad.

jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy rondák, de egy Adriana limához képest sehol sincsenek

Ez csak pár példa, most linkeljek be 30 képet? Vagy civileket ahol ugyanez a helyzet? Mert tudtam volna.


Ez egy tendencia, amit én személy szerint nem értek de persze lehet hogy nem itt kellett volna feltenni a kérdést, mert itt eleve sok a frusztrált ember.


Henry cavil nője meg messze van a gyonyorutol. Valóban a melle hatalmas, ezek szerint még mindig az mérvadó férfiaknál.

Külföldi fórumokon is téma ez


Azt meg nem mondtam hogy csak a külső számít és nem is minden modell egy hülye pitsa, mint ahogy a barátnőm is okos, tanult a tökéletes külseje mellett.


Mint ahogy nem minden csúnya vagy átlagos nő sem egy Einstein vagy Tesla.

jún. 6. 09:52
 18/46 A kérdező kommentje:

Én férfiként például le se sz.rnám a modell barátnődet, a 99% azt hiszi mert kipörgette a genetikai lottót akkor ő az atyaúristen és 0-24 seggnyalást érdemel mert reggel is szép. Én már csak elvből is kerülöm az ilyen nőket, sok sikert annak aki ilyennel áll össze, nem sajnálom tőle 1 percig sem.


Ebből is csak a frusztráció árad. Leírtam előbb hogy nem minden gyönyörű nő ostoba és nem minden csúnya nő okos, értelmes.

Ha őt leszarnad, vajon kit nem szarsz le? :D

Azt aki nem lett elkényeztetve mert ovis kora óta gyönyörű?

jún. 6. 09:54
 19/46 anonim ***** válasza:
28%

18


Nincs semmilyen frusztráció. Leírtam, hogy miért kerülném nagy ívben.


Én meg azt írtam le, hogy nem azért kerülném mert ostoba vagy sem.


Nyilvánvalóan nem véletlenül van egyedül a csodaszép barátnőd 😀


Egyébként én erősen megkérdőjelezem hogy kit hívsz te gyönyörűnek, tekintve hogy az egész kérdésed arra irányult, hogy melyik sztárnak milyen ronda barátnője van, holott többen leírták h semmi gond nincs a külsejükkel.


Majd elkezdtél mentegetőzni h te nem írtál olyat h rondák, de a főkérdésben megiscsak szerepel h xy kifejezetten ronda 😀


Szóval alig vagy szánalmas.

jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Az a jammy vagy ki semmivel nem jobb pasiban, mint a barátnője nőben.


"Sok éve volt egy kapcsolata egy nagyon szép külföldi fiúval de nem működött,"


Na ezért. Velük meg működik.

jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!