Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok nálatok, ha összejöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok nálatok, ha összejövünk és utána bele akarok olvasni a telefonos, messengeres, stbb.. üzeneteidbe?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy ez természetes, hisz csak akkor lenne probléma ha rejtegetni próbálna valamit, mondjuk hogy egy másik pasival irogat.
jún. 3. 14:02
 61/99 anonim ***** válasza:
75%
De ha egyszer nem tudsz róla, akkor hogyan? :D
jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
75%

60

De hát az neki jó lenne 🥳

jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
78%
#60 ezzel csak jól járna mindenki. A gyk-val nem akarod véletlenül megszakítani a kapcsolatot? 🙄😁
jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 A kérdező kommentje:
általában jók a megérzéseim, magas EQ-val rendelkezem, így hamar érzem ha van valami
jún. 3. 17:08
 65/99 anonim ***** válasza:
71%
#64 🤣🤣🤣🤣
jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan szerintem troll a kérdés, de én már randi időszakban kitérek erre. Engem anyám se ellenőrizgetett soha, még tiniként sem, nem most, közel 30 évesen fogja valaki elkezdeni.

Ha nem bízik bennem, akkor el se érdemes kezdeni. Ha az az alap felállás, minden elkövetett vétek nélkül is, hogy hazug vagyok, akkor nekünk nincs dolgunk egymással.

Soha, még a kapcsolat mély repüléseinél se fordult elő se megcsalás, se ellenőrzés egyik kapcsolatomban sem, mert a tisztelet és a bizalom adott volt. Hihetetlen (személyesen is ismerek ilyet) hogy van, akinél a kapcsolatnak ez a legalapabb építő köve sincs meg, de komoly kapcsolatot, házasságot/gyereket akar. Mire fel?

Szóval, már a legelején tisztázom, hogy én egyszer nagyon szívesen megmutatom a telefonom első kérésre, azt néz meg amit akar, ameddig jól esik, majd mehet pakolni, ha kinézegette magát.

Soha nem rejtegettem a telefonom, laptopom, a kódot is ismertük oda-vissza mindenhez az exekkel, használtuk is egymás eszközeit, szerintem ez így természetes. Ha megtudom, hogy kutakodnak, szintén hoztam volna a bőröndöt.

Nincs szükségem arra, hogy azt bizonygassam, mit nem tettem meg. Szerintem alap a teljes bizalom, ha már a "párom" valaki. Arról nem is beszélve, hogy szerintem alap a külön töltött idő is, akár pár napos nyaralás saját családdal, barátnővel, akár egymásnál alvás, buli, túra, bármi. Gondolom egy ilyen bizalmatlan embernél ez mennyire működne.

Nem vagyok gyerek, hogy szemmel kelljen tartni. És hàla az égnek sziámi ikrekké se kell válni senkivel attól, hogy kapcsolatban vagytok.

Szóval, valóban ez is első 3 randis téma kell legyen, ha ennyire szélsőségesen működsz. Mondjuk, szerintem akkor is, ha nem szélsőséges a hozzáállásod, mert ez könnyen szakító ok lehet.

jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
0%
Hát egyre több a hülye 🤣🤣🤣
jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
65%

"köteles különben megszakítom vele a kapcsolatot"


Ideáig nem fogtok eljutni, mert már előbb kivág.

jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim válasza:
71%
Ha ennyire nem bízol benne, minek vagytok együtt?!
jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 A kérdező kommentje:
kell valaki aki főz rám
jún. 3. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!