Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok nálatok, ha összejöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok nálatok, ha összejövünk és utána bele akarok olvasni a telefonos, messengeres, stbb.. üzeneteidbe?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy ez természetes, hisz csak akkor lenne probléma ha rejtegetni próbálna valamit, mondjuk hogy egy másik pasival irogat.
jún. 3. 14:02
 21/99 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy normális.


Az teljesen más lenne ha ti megbíznátok a pároddal egymásban és tudnátok egymás jelszavát, de nem lesegetnétek kinek mit írtok hanem tényleg csak netre használnátok a telót, notebookot.


Ha nincs köztetek bizalom akkor nem detektívkedni kell hanem szakítani!

jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
75%

Nem, kérdező, nem természetes beleolvasni, belenézni más telefonjába, számítógépébe. Alap, hogy nem! A telefonom tabu mindenkinek! És eddig egyik barátomnak se jutott eszébe belenézni, mert pontosan tudták, hogy sose csalnám meg őket semmilyen szinten! (És persze viszont!) Ezt hívják bizalomnak!

Enélkül semmit sem ér a kapcsolat. Menekülni fog tőled minden épeszű nő.

N

jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
90%
Tesám, 25 éve együtt vagyok a feleségemmel, még soha semmit nem vizsgáltunk felül egymás dolgain. Marhára nem vagy normális!
jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
87%
Téged és az elmeállapotod kéne felülvizsgálni, bocsi. Egyébként, ha Lajossal írogatok, mitől válna gyanússá? Pl. Ha azt írom neki: "Holnap találkozunk?" Garantálom, erre már ugranál is, miért akarok vele találkozni, ugye? Aztán meg magyarázzhatom én neked fél óráig is, hogy mért, úgyse hinnéd el, ismerem a te fajtád!
jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 A kérdező kommentje:
#23, és honnan tudod, hogy nem csal meg?
jún. 3. 14:53
 26/99 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, te egyszerűen unatkozol, és eddig rejtett nyomozói érdeklődésed van.

Olvass több krimit, vagy végezz el egy jogi egyetemet.

Ja, és mások magánlevelezése tabu!!

jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
85%
Es, akkor mi van? A tulajdonod?
jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
10%
Engem nem zavar, nincs mit takargatnom. Tudom milyen érzés amikor megcsalnak és hülyére vesznek, gaslightingolnak, az a stressz és manipuláció rettenetes. Ha attól jobban érzi magát, hogy megnézi a telefonomat, szívesen odaadom.
jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 A kérdező kommentje:

#28, én is így érzem. Nincs mit rejtegetni, ha nincs olyan dolog.

Elég csak rápillantani hogy van-e valami furcsaság, vagy nincs. Nem pedig 30 percre elkérni és végigpörgetni rajta mindent. Természetesen ő is megnézheti az enyémet

jún. 3. 14:58
 30/99 anonim ***** válasza:
86%
Meg lehet nézni ha a párod ad neked rá engedélyt, vagy kér tőled tanácsot mert nem tud ő tanácsot adni valakinek és belenézel. De nem a háta mögött!!!
jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!